Gwiazdy na finale Top Model: Julia Kamińska, Katarzyna Sokołowska, Jan Kliment, Smolasty, Joanna Krupa

Top Model 10 - finał

Top Model 10 - finał

Julia Kamińska, Jacek Jelonek, Jan Kliment i Lenka Klimentova, Smolasty... Gwiazdy i celebryci na finale 10. edycji Top Model. Zdjęcia.

Już dzisiaj finał 10. edycji show Top Model. Jak zawsze na wydarzeniu nie brakuje gwiazd i celebrytów. Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 21.30 na antenie TVN.

Tym razem o tytuł zwycięzcy powalczą trzy dziewczyny – taka sytuacja ma miejsce pierwszy raz od 2013 roku – Julia Sobczyńska, Dominika Wysocka i Nicole Akonchong. Która okaże się najlepsza w oczach widzów, dowiemy się jeszcze dzisiaj późnym wieczorem.

Zobacz: Krupa przyleciała na finał „Top Model”, tymczasem jej córeczka… Douglas Nunes zdradził, jak spędza czas z Ashą. Jest ciekawie

Póki co w studiu gromadzą się gwiazdy i celebryci. Kto przybył?

Finał Top Model 10. Kto pojawił się w studiu TVN?

Przygotowania do finału trwają już od kilku godzin. Przygotowywany by plan, odbywały się próby. W odcinku na żywo zobaczymy gości specjalnych. Podczas show zaśpiewają takie gwiazdy jak Monika Brodka, Smolasty oraz Michał Fox Król. Wieczór otworzy pokaz nowej kolekcji duetu MMC.

Podekscytowania zbliżającym się rozstrzygnięciem nie ukrywają finalistki.

Powiem Wam, że nie spodziewałam się… to jest jednak ciężki orzech do zgryzienia, ale jest cudownie. Bardzo mi się podoba. Nie mogę się doczekać tego finału. Na razie mam ekscytacje, nie mam stresu – mówiła Dominika Wysocka.

Nicole w przerwie między próbami podkreślała, że już nie może się doczekać finału:

Dzisiaj jest wielki dzień. Nie mogę się doczekać. Jestem pełna emocji i mam nadzieję, że będziecie oglądać. To co stworzyliśmy jest naprawdę wow.

Wszystko zapowiada się naprawdę świetnie. W studiu zaczęli pojawiać się też goście programu: Julia Kamińska, Jacek Jelonek, Smolasty, Jan Kliment, Lenka Klimentova, Katarzyna Sokołowska, Karolina Płocka, Patryk Grudowicz, Marianna Shreiber, Klaudia Chojnacka, Adrian Mielnik, Mariusz Jakubowski, Karolina Kuczyńska, Weronika Kaniewska, Joanna Krupa, Michał Piróg, Dawid Woliński, Marcin Tyszka.

Zdjęcia pięknie wystylizowanych gwiazd i celebrytów w naszej galerii.


Julia Kamińska - Finał Top Model 10

Julia Kamińska - Finał Top Model 10

Julia Kamińska - Finał Top Model 10

Julia Kamińska - Finał Top Model 10

Joanna Krupa - Finał Top Model 10

Joanna Krupa - Finał Top Model 10

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×