Szukaj

Gwiazdy na finale „The Voice of Poland 11”: Michał Szpak, Małgorzata Tomaszewska, Baron, Krystian Ochman

Gwiazdy na finale The Voice of Poland 11

Gwiazdy na finale The Voice of Poland 11

Po zakończeniu The Voice of Poland gwiazdy zapozowały do pamiątkowych zdjęć. Kto i jak prezentował się podczas wielkiego finału show? Zobacz zdjęcia.

Za nami finał 11. edycji The Voice of Poland. Po trzech miesiącach zmagań poznaliśmy zwycięzcę. Decyzją widzów program wygrał Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka. W decydującym starciu pokonał Adama Kalinowskiego (zespół Tomsona i Barona). Kolejne miejsce zajęli podopieczna Edyty Górniak (Ania Gąsienica-Byrcyn) i wychowanek Urszuli Dudziak (Jędrzej Skiba).

Gwiazdy na finale The Voice of Poland

Ostatni sezon The Voice nagrywany był w szczególnych warunkach. Ze względu na pandemię koronawirusa producenci zabronili trenerom okazywania jakichkolwiek fizycznych wyrazów sympatii z uczestnikami. Z kolei limit osób na planie ograniczono do minimum. Zrezygnowano m.in. z udziału publiczności w studiu, a wszystkie odcinki, które niegdyś emitowane były na żywo, zostały zarejestrowane wcześniej. Jedynie finał odbył się na niezmienionych zasadach.

Po zakończeniu show trenerzy, uczestnicy i prowadzący spotkali się z dziennikarzami i fotoreporterami. Do zdjęć pozowali m.in. Baron, Tomson, Małgorzata TomaszewskaUrszula Dudziak, Tomasz Kammel, Adam Zdrójkowski i Michał Szpak, który nie odmówił sobie fotografii ze swoim uczniem – Krystianem Ochmanem. Zwycięzca dumnie prezentował statuetkę, jaką wywalczył w głosowaniu widzów.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz także: Górniak tuli Szpaka. Rozczulający widok na finale Voice’a


Michał Szpak i Krystian Ochman – finał The Voice of Poland 11

Michał Szpak i Krystian Ochman – finał The Voice of Poland 11

Krystian Ochman – finał The Voice of Poland 11

Krystian Ochman – finał The Voice of Poland 11

Michał Szpak – finał The Voice of Poland 11

Michał Szpak – finał The Voice of Poland 11

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×