Finał „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Znamy ZWYCIĘZCĘ! Dużo zdjęć gwiazd: Gessler, Mróz, Madeńska, Omyła, Ugonoh

Finał programu Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

Finał programu Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

Dziś odbył się finał programu Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia 7. Kto wygrał show? W studiu Polsatu zjawiła się cała plejada gwiazd. 

Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia to kultowy program Polsatu. Zadebiutował w 2014 roku. Pierwszym szefem kuchni w jego historii był Wojciech Modest Amaro. Później zastąpił go Michał Bryś. Tej jesieni wyemitowano siódmy sezon formatu. Mimo tego, że reaktywowano go po sześciu latach, to cieszył się on wielkim zainteresowaniem widzów.

Uczestnikami odświeżonego programu byli: Maciej Adamczyk, Marcin Rybak, Marta Spilarewicz, Agata Wójcik, Anna Anklewicz, Hubert Jabłoński, Igor Łubkowski, Ina Rybarczyk, Kamil Krupicz, Karolina Stolarska-Bigos, Michał Kurczewski, Jarek Gruda, Julia Oleś, Osuenhe Ugonoh. Nad swoimi talentami kucharskimi pracowali oni pod czujnym okiem nowego szefa kuchni – Mateusza Gesslera. 2 listopada mieliśmy szansę obejrzeć wielki finał show. Kto wyszedł z niego zwycięsko?

Jak się okazało, triumf w programie odniósł Gruda, którego nagrodzono 100 tysiącami złotych oraz stażem w restauracji Gesslera.

Finał programu Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia. Zdjęcia

Fotoreporterzy mieli dziś ręce pełne roboty. Na czerwonym dywanie zapozowała plejada gwiazd i uczestników programu. Krzysztof Ibisz, Mateusz Gessler, Piotr Mróz, Agnieszka Wasilewska, Sylwia Madeńska, Wiktoria Omyła, Julia Oleś, Jarek Gruda, Anna Anklewicz, Osi Ugonoh, Adam Borowicz, Hubert Jabłoński, Igor Łubkowski, Magdalena Karwacka – to tylko niektóre z osób, których zdjęcia zobaczycie w galerii pod tekstem.

Szczególnie spodobało się nam kilka kreacji. Mróz świetnie wyglądał w białej koszuli i jasnych dżinsach. Madeńska rozgrzała do czerwoności widzów w czerwonej bluzce z głębokim dekoltem, luźnych spodniach i butach na obcasie. Omyła zaprezentowała się w marynarce i spódniczce. Uhonoh brylowała w białym topie i oliwkowych spodniach. Oleś na tę okazję wbiła się w długą wzorzystą suknię.

Koniecznie dajcie nam znać, która z kreacji gwiazd najbardziej się wam spodobała.


Krzysztof Ibisz - finał Hell's Kitchen 7

Krzysztof Ibisz - finał Hell's Kitchen 7

Mateusz Gessler - finał Hell's Kitchen 7

Mateusz Gessler - finał Hell's Kitchen 7

Piotr Mróz, Agnieszka Wasilewska - finał Hell's Kitchen 7

Piotr Mróz, Agnieszka Wasilewska - finał Hell's Kitchen 7

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×