Premiera filmu Fighter z udziałem gwiazd: Katarzyna Warnke, Aleksandra Szwed, Mikołaj Roznerski

Fighter - premiera z udziałem gwiazd

Fighter - premiera z udziałem gwiazd

Piotr Stramowski, Mikołaj Roznerski, Marcin Gortat ... Gwiazdy pojawiły się na premierze filmu Fighter. Zobacz jakie stylizacje wybrały z tej okazji. 

Fighter to nowy film Konrada Maxima, który właśnie wchodzi do kin. Opowiada on losy zawodnika MMA Tomka Janickiego (Piotr Stramowski), który ma w życiu niemal wszystko: sławę, pieniądze i piękną dziewczynę Agatę (Aleksandra Szwed).

Chociaż układa się mu niemal idealnie, jednego wieczoru wszystko się zmienia. W ostatniej chwili federacja zmienia prestiżowe starcie o mistrzowski pas z udziałem boksera Marka “Pretty Boya” Chmieleckiego (Mikołaj Roznerski). Janicki pod wpływem emocji podejmuje kilka złych decyzji, a jego kariera legła w gruzach.

Mężczyzna opuści więc miasto i spróbuje ułożyć sobie życie na nowo. Co z tego wyniknie i jak ostatecznie ułoży się jego życie? Widzowie o tym fakcie będą mogli przekonać się już wkrótce. Film na ekrany kin trafi już od piątku 19 lipca.

Gwiazdy na premierze filmu Fighter

W poniedziałkowy wieczór odbyła się premiera filmu, w której wzięły udział gwiazdy. W tym m.in. Piotr Stramowski, który wciela się w jednego z głównych bohaterów. Podczas tego wydarzenia towarzyszyła mu ciężarna Katarzyna Warnke, która prezentowała się świetnie.

Na wieczornym evencie obecni byli także Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska, a także Marcin Gortat nowa partnerka. To jednak dopiero początek. W pokazie wzięli udział także m.in. Marcela Leszczak, Michał Koterski, Marcin Różalski, Aleksandra Szwed, Gareth Lawrence, Fit Lovers, Antek Królikowski, Katarzyna Maciąg, Lil Masti, Witold Paszt, Agnieszka Kałuża, Małgorzata Tomaszewska, Joanna Majstrak, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Angelika Głaczkowska, Igor Jakubowski, Michał Witkowski, Bartek Piekarski 

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Zmysłowa Adriana Kalska i seksowna Ola Szwed skradły całe show na premierze filmu „Fighter”! Dziewczyny jak marzenie!

Zobacz: Ciężarna Katarzyna Warnke w mokrych włosach i wieczorowej kreacji kusi na premierze filmu „Fighter”! Jest seksowna jak Sharon Stone!

Zobacz: Gwiazdy wspierają Fighter: Agnieszka Dygant, Patryk Vega, Kuba Wojewódzki. O co chodzi? [WIDEO]


Piotr Stramowski - Fighter premiera

Piotr Stramowski - Fighter premiera

Katarzyna Warnke - Fighter premiera

Katarzyna Warnke - Fighter premiera

Adrianna Kalska, Mikołaj Roznerski - Fighter premiera

Adrianna Kalska, Mikołaj Roznerski - Fighter premiera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×