Festiwal Filmowy w Wenecji wystartował! Największe gwiazdy zachwyciły kreacjami

miedzynarodowy festiwal filmowy

W środę wystartował 76. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji 2019. Iman, Mel B., Sofia Richie... m.in. te gwiazdy błyszczały na czerwonym dywanie. W co się ubrały? Zobacz zdjęcia stylizacji. 

76. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji 2019 oficjalnie wystartował. To on przyciąga do Włoch największe gwiazdy związane ze światem filmu, które brylują na czerwonym dywanie, przyciągając uwagę wymyślnymi stylizacjami, pochodzącymi spod igły topowych projektantów.

Zobacz: Roksana Węgiel w swoich ulubionych butach na sopockiej scenie! Czwarty dzień festiwalu należał do niej!

Podczas wydarzenia zostanie wybrany laureat Złotego Lwa, o którego w tym roku powalczy 21 filmów. Szansę na nagrodę ma m.in. Oficer i szpieg Romana Polańskiego. To jednak niejedyny polski akcent podczas tego wydarzenia. Poza konkursem zostanie pokazane Boże Ciało Jana Komasy.

Festiwal Filmowy w Wenecji 2019 – kto pojawił się na ceremonii otwarcia?

Chociaż Polacy nie uczestniczyli w ceremonii otwarcia, wzięło w niej udział sporo gwiazd związanych z branżą filmową: producentów, aktorów, reżyserów, a nawet modelek. Na czerwonym dywanie pozowali m.in. Iman, Ghali, Sofia Richie, Stacy Martin, Susanna Nicchiarelli, Sandra Milo, Principe Maurice, Toni Servillo, Manuela Lamanna, Valeria Golino, Alessandra Mastronardi, Barbara Palvin, Catherine Deneuve, Juliette Binoche, Jasmine Sanders, Melanie Janine Brown, Paola Ferrari, Mel B, Loredana Salanta, Isabela Fontana. 

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Patrycja Markowska w samym staniku na festiwalu w Sopocie! Więcej już nie mogła odsłonić! Było gorąco jak na plaży

Polska reprezentacja podczas festiwalu filmowego

Na festiwal przyleciały także polskie aktorki: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska i Agnieszka Dygant. Chociaż panie nie pokazały się jeszcze na czerwonym dywanie, w Wenecji zachwycają wymyślnymi kreacjami, którym nie brakuje szyku i z pewnością wpisują się w ostatnie trendy.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska olśniła wyglądem na festiwalu w Wenecji! Stylu mogłaby uczyć największe gwiazdy Hollywood! Klasa!


Sofia Richie - Festiwal Filmowy w Wenecji 2019, ceremonia otwarcia

Sofia Richie - Festiwal Filmowy w Wenecji 2019, ceremonia otwarcia

Alessandra Mastronardi - Festiwal Filmowy w Wenecji 2019, ceremonia otwarcia

Alessandra Mastronardi - Festiwal Filmowy w Wenecji 2019, ceremonia otwarcia

Ghali - Festiwal Filmowy w Wenecji 2019, ceremonia otwarcia

Ghali - Festiwal Filmowy w Wenecji 2019, ceremonia otwarcia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×