Rodzina Królikowskich zjechała na festiwal im. Pawła. Byli PRAWIE wszyscy. Już domyślacie się, komu było nie po drodze…?

Zdjęcie (1) Rodzina Królikowskich zjechała na festiwal im. Pawła. Byli PRAWIE wszyscy. Już domyślacie się, komu było nie po drodze…?

[1/13] scena z: Małgorzata Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego

Zdjęcie (2) Rodzina Królikowskich zjechała na festiwal im. Pawła. Byli PRAWIE wszyscy. Już domyślacie się, komu było nie po drodze…?

[2/13] Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego

Zdjęcie (3) Rodzina Królikowskich zjechała na festiwal im. Pawła. Byli PRAWIE wszyscy. Już domyślacie się, komu było nie po drodze…?

[3/13] Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego

Zdjęcie (4) Rodzina Królikowskich zjechała na festiwal im. Pawła. Byli PRAWIE wszyscy. Już domyślacie się, komu było nie po drodze…?

[4/13] Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego

Zdjęcie (5) Rodzina Królikowskich zjechała na festiwal im. Pawła. Byli PRAWIE wszyscy. Już domyślacie się, komu było nie po drodze…?

[5/13] Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego

Zdjęcie (6) Rodzina Królikowskich zjechała na festiwal im. Pawła. Byli PRAWIE wszyscy. Już domyślacie się, komu było nie po drodze…?

[6/13] Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego

Zdjęcie (7) Rodzina Królikowskich zjechała na festiwal im. Pawła. Byli PRAWIE wszyscy. Już domyślacie się, komu było nie po drodze…?

[7/13] Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego

Zdjęcie (8) Rodzina Królikowskich zjechała na festiwal im. Pawła. Byli PRAWIE wszyscy. Już domyślacie się, komu było nie po drodze…?

[8/13] Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego

Zdjęcie (9) Rodzina Królikowskich zjechała na festiwal im. Pawła. Byli PRAWIE wszyscy. Już domyślacie się, komu było nie po drodze…?

[9/13] Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego (Ewa Bem)

Zdjęcie (10) Rodzina Królikowskich zjechała na festiwal im. Pawła. Byli PRAWIE wszyscy. Już domyślacie się, komu było nie po drodze…?

[10/13] Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego (Ewa Bem)

Zdjęcie (11) Rodzina Królikowskich zjechała na festiwal im. Pawła. Byli PRAWIE wszyscy. Już domyślacie się, komu było nie po drodze…?

[11/13] Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego (Ewa Bem)

Zdjęcie (12) Rodzina Królikowskich zjechała na festiwal im. Pawła. Byli PRAWIE wszyscy. Już domyślacie się, komu było nie po drodze…?

[12/13] Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego

Zdjęcie (13) Rodzina Królikowskich zjechała na festiwal im. Pawła. Byli PRAWIE wszyscy. Już domyślacie się, komu było nie po drodze…?

[13/13] Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego

Komentarze

 • Jola pisze:

  Jacy oni wymietoleni, wygladaja jak kloszardzi. Po tych cyrkach jakie urzadzaja w mediach powinni sie zapasc pod ziemie a tu prosze, zero wstydu i pchanie sie na afisze. Czuje odraze na ich widok.

 • Lolety pisze:

  Antoni utknął w łóżku kochanki albo leczy kaca pajac jeden .

 • Gość pisze:

  Wyglądają jak menele, Paweł to się w grobie przewraca jak widzi co ta jego rodzinka wyprawia. On jeden był normalny w całej tej rodzinie.

 • GośćEwa pisze:

  Wszystkie ubrania wymięte , wygniecione ..wstyd

 • Gośnielubiekrolikow pisze:

  Stara królikowska w kozakach!!!! Jeszcze modrl jesienny w lipcu!!!! A synuś Jasiu w klapkach i krótkich portkach… obrzydliwe towarzystwo. Oni przez taki obleśny styl okazują brak szacunku dla całej oprawy festiwalowej. Innymi słowy: wszystkich i wszystko mają w d. …

  • Gość pisze:

   Człowieku zasiegnij wiedzy od stylisty a później się wypowiadaj o sposobie ubierania .
   Nikogo nie wolno obrażać.

   Wystyd.

  • Gość pisze:

   Po cholerę tu stylista, wystarcza oczy i wyczucie estetyki.
   Wyglądają jakby się wybrali na targ po ziemniaki, a matka w tych kozakach do tych krótkich nóg, swojej tuszy i spodni przed kolana, wygląda po prostu jak źle ubrana baba bez gustu.

  • Gośćl pisze:

   Debilu a wiesz co to praca ,ja tam mieszkam i widzę jak się przygotowują. Obleśny typie i zazdrośnicy

  • Gość pisze:

   Debil …..każdy będzie się starzal

 • Gość pisze:

  No od ciebie to sama dobroć i serdeczność bije. Ciekawe też skąd masz wiedzę o nich, znasz ich, spotkałaś kogoś?

 • Gość pisze:

  Wszyscy Królikowscy to flejtuchy!!!!!pytam się dlaczego?!!?

 • Iza pisze:

  Nie mogę na tych ludzi patrzeć. Wszyscy uśmiechnięci, a tak naprawdę okrutni i źli. I tylko uśmiech do nich nie pasuje. Za to pasują te ubrania, bo to chodzący koszmar, a więc do nich pasuje. W lipcu kozaki? Nie chciałabym, żeby przy mnie zdejmowała te buty.

×