Rodzina Królikowskich zjechała na festiwal im. Pawła. Byli PRAWIE wszyscy. Już domyślacie się, komu było nie po drodze…?

Rodzina Pawła Królikowskiego

Rodzina Pawła Królikowskiego

W piątek odbył się pierwszy dzień Festiwalu CZ-PL im. Pawła Królikowskiego. Na wydarzeniu pojawili się członkowie rodziny zmarłego aktora. Niestety jeden z nich nie był nieobecny. O kogo chodzi? Zdjęcia z imprezy.


Pierwszy dzień Festiwalu CZ-PL im. Pawła Królikowskiego odbył się w Kudowie-Zdroju. Była to siódma edycja eventu. Został on zapoczątkowany przez jego patrona. Kultowy aktor odszedł z tego świata w 2020 roku, jednak jego dzieło jest kontynuowane. Podstawowy cel przyświecający organizatorom to promocja współpracy Polaków i Czechów.

Tegoroczna edycja przyniesie nam moc niezapomnianych wrażeń. Bogaty program kulturalny, ważne spotkania i rozmowy, okraszone muzycznymi występami wyjątkowych czeskich i polskich artystów. Dodatkowo czeka na nas między innymi parada zabytkowych samochodów z Náchodu do Kudowy, kino plenerowe, teatrzyk dla dzieci, pokazy kulinarne i wiele wiele innych atrakcji. Nie może Cię zabraknąć! – organizatorzy zapowiadali jeszcze przed rozpoczęciem festiwalu.

Tego dnia w Kudowie-Zdroju nie zabrakło rodziny inicjatora akcji.

Rodzina Pawła Królikowskiego na Festiwalu CZ-PL

Na zdjęciach z wydarzenia widać Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, jej syna – Jana i córkę – Marcelinę. Wszyscy świetnie się bawili. Niestety zabrakło drugiego z synów Małgorzaty i Pawła, czyli Antka Królikowskiego.

33-latek ostatnio uwikłał się w konflikt z byłą partnerką i matką swojego dziecka, Joanną Opozdą. Obydwoje wzajemnie wymieniali się oskarżeniami w mediach. Asia zarzuciła oponentowi, że nie płaci alimentów i nie interesuje się synem, Vincentem. Czyżby Antoni nie pojechał na Dolny Śląsk, by nie narażać się na możliwość spotkania z krytykami?

Choć Antek nie wybrał się na festiwal, to był myślami z resztą rodziny. W czwartek reklamował inicjatywę na swoim koncie na Instagramie, gdzie napisał krótko:

FESTIWAL CZ-PL im. Pawła Królikowskiego 29-31.07.2022 @kudowazdrojoficjalny @festival_czpl #festiwalczpl

Niewykluczone, że zobaczymy go jeszcze w sobotę lub niedzielę, gdyż impreza trwa cały weekend.

Wśród znanych uczestników pojawiła się też dawno niewidziana wokalistka Ewa Bem. Ze zdjęciami jej i członków klanu Królikowskich zapoznacie się w galerii pod tekstem.


Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego

scena z: Małgorzata Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego

Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego

Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego

Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego

Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego

Komentarze

 • Jola pisze:

  Jacy oni wymietoleni, wygladaja jak kloszardzi. Po tych cyrkach jakie urzadzaja w mediach powinni sie zapasc pod ziemie a tu prosze, zero wstydu i pchanie sie na afisze. Czuje odraze na ich widok.

 • Lolety pisze:

  Antoni utknął w łóżku kochanki albo leczy kaca pajac jeden .

 • Gość pisze:

  Wyglądają jak menele, Paweł to się w grobie przewraca jak widzi co ta jego rodzinka wyprawia. On jeden był normalny w całej tej rodzinie.

 • GośćEwa pisze:

  Wszystkie ubrania wymięte , wygniecione ..wstyd

 • Gośnielubiekrolikow pisze:

  Stara królikowska w kozakach!!!! Jeszcze modrl jesienny w lipcu!!!! A synuś Jasiu w klapkach i krótkich portkach… obrzydliwe towarzystwo. Oni przez taki obleśny styl okazują brak szacunku dla całej oprawy festiwalowej. Innymi słowy: wszystkich i wszystko mają w d. …

  • Gość pisze:

   Człowieku zasiegnij wiedzy od stylisty a później się wypowiadaj o sposobie ubierania .
   Nikogo nie wolno obrażać.

   Wystyd.

  • Gość pisze:

   Po cholerę tu stylista, wystarcza oczy i wyczucie estetyki.
   Wyglądają jakby się wybrali na targ po ziemniaki, a matka w tych kozakach do tych krótkich nóg, swojej tuszy i spodni przed kolana, wygląda po prostu jak źle ubrana baba bez gustu.

  • Gośćl pisze:

   Debilu a wiesz co to praca ,ja tam mieszkam i widzę jak się przygotowują. Obleśny typie i zazdrośnicy

  • Gość pisze:

   Debil …..każdy będzie się starzal

 • Gość pisze:

  No od ciebie to sama dobroć i serdeczność bije. Ciekawe też skąd masz wiedzę o nich, znasz ich, spotkałaś kogoś?

 • Gość pisze:

  Wszyscy Królikowscy to flejtuchy!!!!!pytam się dlaczego?!!?

 • Iza pisze:

  Nie mogę na tych ludzi patrzeć. Wszyscy uśmiechnięci, a tak naprawdę okrutni i źli. I tylko uśmiech do nich nie pasuje. Za to pasują te ubrania, bo to chodzący koszmar, a więc do nich pasuje. W lipcu kozaki? Nie chciałabym, żeby przy mnie zdejmowała te buty.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×