Event marki Marella: Tomaszewska, Nowakowska, Pisarek, Herbuś, Wędzikowska, Leitner. Pojedynek na piękne kreacje [DUŻO ZDJĘĆ]

Event marki Marella. Jak wyglądały gwiazdy?

Event marki Marella. Jak wyglądały gwiazdy?

W środę odbył się event marki Marella. Imprezę zaszczyciła swoją obecnością plejada gwiazd. Jak się zaprezentowały? Zdjęcia. Kreacje.

Dziś marka modowa Marella zorganizowała imprezę, na której nie zabrakło sław z pierwszych stron gazet. Wśród nich znalazły się nie tylko znane modelki, ale również między innymi gwiazdy programu Pytanie na śniadanie Telewizji Polskiej. Tradycyjnie uczestniczki eventu zaprezentowały masę pięknych kreacji. Które z nich zrobiły najlepsze wrażenie?

Event marki Marella. Jak wyglądały gwiazdy? Zdjęcia

Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska, Karolina Pisarek, Edyta Herbuś, Agnieszka Kaczorowska, Malwina Wędzikowska, Małgorzata Leitner, Marta Gąska, Magda Bereda, Angelika Mucha – to niektóre gościnie imprezy, które zapozowały przed fotoreporterami.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje kilka kreacji. Tomaszewska świetnie wyglądała w sukni, która wyeksponowała jej dekolt i zgrabne łydki. Nowakowska wbiła się w marynarkę z odsłoniętym brzuchem i luźne spodnie. Pisarek – w biały komplet: marynarkę z czarnymi guzikami i spodnie z szerokimi nogawkami. Herbuś – miała na sobie czarną suknię, zdobione rajstopy i szpilki. Jej look uzupełniały czerwone usta i złote kolczyki. Wędzikowska – białą marynarkę i czarne spodnie, do których dobrała skórzanką torbę. Leitner wyróżniała się w czarno-białym kombinezonie. Mucha – wybrała na tę imprezę marynarkę z dekoltem, szare dżinsy i błyszczące kozaki.

Koniecznie dajcie nam znać, która z tych kreacji zrobiła na was najlepsze wrażenie.

Wszystkie zdjęcia zobaczycie w galerii pod tekstem.


Małgorzata Tomaszewska - Event marki Marella

Małgorzata Tomaszewska - Event marki Marella

Ida Nowakowska - Event marki Marella

Ida Nowakowska - Event marki Marella

Edyta Herbuś - Event marki Marella

Edyta Herbuś - Event marki Marella

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×