Szukaj

Gwiazdy promują Eurowizję Junior 2020: Viki Gabor, Ida Nowakowska, Agustin Egurrola

Eurowizja Junior 2020

Eurowizja Junior 2020

Viki Gabor, Ida Nowakowska, Agustin Egurrola... Gwiazdy pojawiły się na konferencji promującej Eurowizję Junior 2020. Zdjęcia obiegły media.

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami. 29 listopada utalentowani, młodzi artyści z całej Europy staną do walki o zwycięstwo. Polskę będzie reprezentować Alicja Tracz, która zaśpiewa piosenkę I’ll be standing. Czy dziesięciolatka powtórzy sukces Viki Gabor i Roksany Węgiel, które zwyciężyły w poprzednich latach? O tym przekonamy się już w niedzielę.

Pewne jest za to, że nadchodząca edycja będzie wyjątkowa. Ze względu na pandemię koronawirusa wszystkie wykonania zostały nagrane wcześniej w lokalnych studiach. Dopiero jednak w dniu konkursu zostaną one zaprezentowane światu. Telewizja Polska wpadła na pomysł, który zapewni uczestnikom równe szanse:

Uczestnicy nagrali swoje piosenki w różnych miejscach na świecie. Jak zrobić, żeby one miały równie szanse? Wymyśliliśmy moduł, który sprawi, że wszystkie realizacje mają te same aranże, kadry, przejścia, więc atrakcyjność wizualna realizacji, która jest ważna dla odbioru piosenki przez widzów, jest taka sama. W związku z tym będziemy mieli uczciwą realizację, pomimo że nie wszystkie piosenki będą wykonane w tym samym geograficznie miejscu — zapowiadał Jacek Kurski w rozmowie z Jastrząb Post.

Viki Gabor i Ida Nowakowska promują Eurowizję Junior 2020

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się już za kilkanaście godzin. By podgrzać nieco atmosferę oczekiwania, w sobotę zorganizowano konferencję prasową, na którą zaproszono gwiazdy.

Wśród nich jest m.in. zwyciężczyni poprzedniej edycji konkursu, Viki Gabor. Nastolatka postawiła na oryginalną stylizację. Ubrała się w białą bluzkę i jasne spodnie ze świecącymi elementami. Włożyła też srebrne buty sięgające za kostkę. Włosy upięła w wysoki kucyk, zrezygnowała z charakterystycznej grzywki.

Viki Gabor - gwiazdy promują konkurs Eurowizja Junior 2020

Viki Gabor – gwiazdy promują konkurs Eurowizja Junior 2020

Oprócz Gabor, na wydarzeniu pojawili się także: Ida Nowakowska, Agustin Egurrola oraz Agata Konarska.

Warto wspomnieć, że wciąż można głosować na reprezentantkę polski, Alicję Tracz. Wystarczy tylko parę kliknięć. O tym, jak to zrobić, piszemy tutaj.


Ida Nowakowska - gwiazdy promują konkurs Eurowizja Junior 2020

Ida Nowakowska - gwiazdy promują konkurs Eurowizja Junior 2020

Ida Nowakowska - gwiazdy promują konkurs Eurowizja Junior 2020

Ida Nowakowska - gwiazdy promują konkurs Eurowizja Junior 2020

Agustin Egurrola - gwiazdy promują konkurs Eurowizja Junior 2020

Agustin Egurrola - gwiazdy promują konkurs Eurowizja Junior 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×