Szukaj

ELLE Style Awards 2019 pod znakiem stylowych gwiazd: Julia Wieniawa, Karolina Szostak, Katarzyna Warnke

ELLE Style Awards 2019 kreacje gwiazd

ELLE Style Awards 2019 kreacje gwiazd

ELLE Style Awards 2019 za nami. Na imprezie nie zabrakło gwiazd, które zaprezentowały najmodniejsze kreacje tego sezonu. Wśród nich Julia Wieniawa, Karolina Szostak, Anna Puślecka i Katarzyna Warnke. Zobacz, kto jeszcze.

Za nami kolejna edycja gali ELLE Style Awards 2019, podczas której wręczono nagrody dla najbardziej uzdolnionych projektantów, fotografów, modelek i popularnych marek odzieżowych. Na imprezie nie zabrakło stylowych gwiazd, które w blasku fleszy na czerwonym dywanie błyszczały niczym Syriusz na niebie. Która wyglądała najlepiej?

Zobacz: Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Socha, Małgorzata Rozenek, Joanna Koroniewska

ELLE Style Awards 2019 – kreacje gwiazd. Kto pojawił się na gali?

Na ELLE Style Awards 2019 swoje kreacje dumnie prezentowała cała plejada gwiazd, wśród których nie zabrakło pasjonatek trendów. To była istna rewia mody, podczas której mogliśmy podziwiać suknie i garnitury, które idealnie wpisują się w panujące trendy – nie brakowało klasycznych krojów, stonowanych kolorów, ale też awangardowych i nieco szalonych stylizacji.

Na czerwonym dywanie, tuż przed rozpoczęciem ceremonii wręczenia nagród ELLE Style Awards 2019, do zdjęć pozowały między innymi: Julia Wieniawa, Katarzyna Gorczyca, Jessica Mercedes, Anna Jagodzińska, Karolina Szostak, Agnieszka Więdłocha, Anna Puślecka, Katarzyna Warnke, Joanna Horodyńska, Bogna Sworowska, Anna Kalczyńska, Marieta Żukowska, Paulina Koziejowska, Edyta Zając, Agnieszka Maciejak.

Zobacz: Małgorzata Rozenek, u boku Radosława Majdana, błyszczała na pokazie Łukasza Jemioła. Sweterek to hit, ale buty to prawdziwa petarda!

Kreacje gwiazd na ELLE Style Awards 2019 znajdziecie w naszej galerii. Kto miał najpiękniejszą?


Julia Wieniawa – ELLE Style Awards 2019

Julia Wieniawa – ELLE Style Awards 2019

Karolina Szostak – ELLE Style Awards 2019

Karolina Szostak – ELLE Style Awards 2019

Kasia Warnke – ELLE Style Awards 2019

Kasia Warnke – ELLE Style Awards 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×