Gwiazdy na premierze książki „Eldorado”: Sebastian Fabijański, Rafał Grabias, Sylwia Gliwa, Jan Pyrek

Eldorado Lena Katlik. Gwiazdy na premierze książki

Eldorado Lena Katlik. Gwiazdy na premierze książki

Gwiazdy na premierze książki Eldorado Leny Katlik. Kto pojawił się w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie? Zobacz relację z wydarzenia.

20 stycznia w hotelu Sofitel Victoria w centrum Warszawy odbyła się uroczysta premiera książki Eldorado Leny Katlik. Publikacja, która aż w 90% oparta jest na faktach, porusza przekręty wśród byłych piłkarzy i członków PZPN. Opisano w niej naciąganie rodziców dzieci trenujących w szkółkach, seksualne propozycje dla ich matek w zamian za faworyzowanie ich synów i debiut w pierwszej lidze.

Gwiazdy na premierze książki Eldorado Leny Katlik

Autorka postanowiła nagłośnić mrożące krew w żyłach sytuacje, których padła ofiarą wraz ze swoim nastoletnim synem. Upubliczniła wulgarne SMS-y z niemoralnymi propozycjami, jakie otrzymywała od trenerów oferujących jej wyszkolenie dziecka na „drugiego Lewandowskiego”. Poniżej fragment promocyjny:

Obwiesie prowadzili się więc ze swoimi „damami”, a w międzyczasie wysyłali SMS-y do Moniki w stylu: „Co ciebie kręci? Lubisz ostro?”.

Mężczyźni oddani piłce nożnej! Reprezentacji kraju! Idole młodych ludzi! Eksperci w telewizji, analizujący na kacu w przerwie meczu taktykę trenerów, o której nie mieli zielonego pojęcia! Działacze z koziej d**y! Szemrani przyjaciele chłystków z Narodowego Związku Futbolowego!

 • Ale ochotę mam teraz na ciebie!
 • Najbardziej jakbyś się teraz na maksa wypięła!
 • Chcę, żebyś usiadła na moim ku***ie!

Spotkanie promocyjne poprowadził dziennikarz sportowy Tomasz Zimoch, a fragmenty książki przeczytała Sylwia Gliwa, która użyczyła swojego głosu do audiobooka.

Podczas uroczystej konferencji ujawniono, że na podstawie książki powstanie film, którego reżyserią zajął się Sebastian Fabijański. Aktor obecnie pracuje nad scenariuszem. Premiera zaplanowana jest na wiosnę 2023 roku.

W wydarzeniu uczestniczyło kilka gwiazd, które poruszyła historia nastoletniego chłopca i samotnej matki, którzy padli ofiarą znanych sportowców. Do zdjęć pozowali: Rafał Grabias, Dorota i Monika Szczepańskie z trio Hermenaz, Sylwia Nowak, Jan Pyrek, pr manager Aldona Wleklak i modelka z okładki EldoradoJagoda Czarnowska (agencja Embassy Models).

Książkę Leny Katlik Eldorado można kupić za ok. 35 złotych na stronie Empik.com.

Zdjęcia z premiery w galerii.


Sebastian Fabijański, Lena Katlik, Tomasz Zimoach – Eldorado, premiera książki

Sebastian Fabijański, Lena Katlik, Tomasz Zimoach – Eldorado, premiera książki

Sylwia Gliwa – Eldorado, premiera książki

Sylwia Gliwa – Eldorado, premiera książki

Rafał Grabias – Eldorado, premiera książki

Rafał Grabias – Eldorado, premiera książki

Komentarze

 • Bella pisze:

  Można też ciekawsze książki napisać niż o Futbolu. Np o starszych ludziach w Niemczech których okradała jedna Pani z udziałem siostry i w zeznaniach wszystko na siebie wzięła. Dodawanie takich ogłoszech żeby dostać się do mieszkań i domów bezbronnych starszych nie dołeżnych ludzi .To się nazywa wykorzystanie ,co taki starszy człowiek ma powiedzieć, jak zamiast opieki został w perfidny sposób okradziony . Ta siostra wszystkich obcym ludziom opowiadała w szczegółach jak to robiła i dostawała pomoc u siostry wzamian za kradzione pieniądze.I ja się pytam gdzie tutaj jest sprawiedliwość. O tym trzeba książkę napisać a nie o piłce nożnej .Tutaj jest tragedią . kilkanaście osób okradzionych na wielką skalę. Tutaj też są mocne dowody.

  • OszukaniprzezKatlik pisze:

   Wstyd że promujecie taką autorkę która oszukuje ludzi. Pani Katlik ma długi, komornika, a kreuje się na osobę która sama jest pokrzywdzona. Wstyd.

 • Marlena pisze:

  A może sama była chętna i dawała mężczyznom propozyje żeby tylko jej syna wysoko wybić ale jak się nie udało to próbuje w inny sposób. Każdy ma prawo do życia prywatnego nawet trenerzy i cała reszta i jeśli ktoś teraz wystawią publicznie ich smsy a wcześniej czerpał korzyść z tego to uważam,że nie jest to w porządku. Dziwi mnie ,że w ogóle opublikowali taką książkę. To jak się bawili wcześniej razem i co robili to nie powinno wogole trafić na światło dzienne.

 • Mirek pisze:

  Sylwia Gliwa bardzo piękna kobieca i pociągająca jak zawsze . Cudo

 • Gość pisze:

  Biedny te dziecko bo został wmieszany w aferę przez jego markę. Bez powodu nikt nie zaprasza do łóżka, sama chciała i myślała, że w ten sposób zrobi z syna słynnego piłkarza. A teraz pierze wszystkie brudy i przekręca sprawę na swoją stronę. Zawsze trzeba wysłuchać dwóch stron. Ta Mama żeby chociaż posiadała jakąś urodę to bym uwierzyła ale ta kobieta więcej odstrasza swoją brzydotą niż przyciąga .Więc coś tu śmierdzi i to mocno. Afera żeby zarobić na tym może….

 • Gość pisze:

  Jaki poziom książki to takie gwiazdy .

 • Gość pisze:

  Uważam ,że obojętnie jaki mężczyzna do porządnej i nie łatwiej kobiety nie napisze takich tekstów typu żeby usiadła na jego ku…się. Zastanawiam się kto tam jest ofiarą ,chłopak który matka na chama chce z niego Lewandowskiego i idzie po trupach a później ma pretensje i obwinia swoje ofiary o nie powodzenie jej dziecka czy ludzie którzy będą to czytać i inaczej wnioskować lub jeszcze inni co myślą, że coś na tym zarobią a okaże się,że to zwykła tandeta . Wystarczy sobie poczytać gdzie niegdzie opinie o Tej niby pisarce . Nie którzy posiadają dwie twarze.

 • Gość pisze:

  Plankton a nie gwiazdy. Zimoch i Fabijanski jedynie znani,reszta nieroby

  • Gość pisze:

   Lubię czytać ale takie brudy wyciągane ze swojego prześcieradła jakoś mnie nie pociągają. Dzieci które mają talent zajdą wysoko bez rodziców .A teraz po tej książce to chłopska już nigdzie nie wezmą .Bo szczeli źle piłką to matka zaraz na Policję poleci .Od takiej jak najdalej…

 • Gość pisze:

  Siostry Szczepanskie to mega laski! A jeszcze jakie maja głosy. Szkóda ze nie pojadą na Eurowizje

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×