Szukaj

Zjawiskowa Edyta Górniak pojawiła się jak anioł na zamkniętym koncercie dla VIP-ów! Wyglądała pięknie jak za dawnych lat!

Edyta Górniak koncert w Hali Expo

Edyta Górniak koncert w Hali Expo

Edyta Górniak odmłodniała w Polsce

Edyta Górniak ostatnio sprawiła ogromną niespodziankę swoim fanom. Otóż gwiazda oznajmiła, że jednak nie wraca do Los Angeles, bowiem zapragnęła zamieszkać ponownie w Polsce. Przypomnijmy, że Edyta jest ostatnio zakochana w młodszym od siebie Mateuszu, być może to on jest powodem jej nagłej decyzji. Nie wiadomo jeszcze gdzie na stałe zamieszka diwa, być może będzie to Warszawa, pod uwagę bowiem bierze kilka lokalizacji.

Piosenkarka podpisała sporo ciekawych kontraktów, na nowe projekty w Polsce, ma także wiele zaplanowanych koncertów po Polsce, na które bilety w większości już się wyprzedały. Wreszcie długo zapowiadana przez Edytę trasa akustyczna dojdzie do skutku – Edyta będąca w ciągłych rozjazdach między USA a Polska, nie była w stanie pospinać wszystkich terminów. Na szczęście to już przeszłość.

Ostatnio odbył się jeden z wielu koncertów gwiazdy, tym razem piosenkarka zaprezentowała się w Hali EXPO pod Warszawą podczas zamkniętej uroczystości dla VIP-ów. Artystka zaśpiewała swoje największe przeboje w pięknej scenografii dopieszczonej spektakularnym koncertowym oświetleniem.

Górniak miała na sobie przepięknej urody białą luźna suknię z krótkim rękawkiem, wykończoną golfem. Dół kreacji zdobiła delikatna falbanka, która dodała Edycie dziewczęcego uroku, tak jak na Eurowizji 1994, kiedy to wyśpiewała dla Polski historyczne drugie miejsce powalając na kolana całą Europę.

Tym razem wokalistka spięła swoje lśniące jak jedwab włosy w misterny koczek. Całość swojej stylizacji wykończyła perfekcyjnym makijażem.

Najwyraźniej Edycie Górniak pobyt w kraju i miłość sprzyjają, bowiem wyglądała na koncercie kwitnąco!

Rozanielona Edyta Górniak hucznie świętuje 33 urodziny swojego ukochanego Mateusza! Ich romantyczna fotka jest już hitem internetu!

Edyta Górniak bez makijażu i w dresie pod hotelem. Paparazzi przyłapali ją w najmniej spodziewanym momencie

Nieprawdopodobna historia! Edyta Górniak nagrywając piosenkę do „Dywizjonu 303” miała kontakt z duchami [WIDEO]


Edyta Górniak odmłodniała w Polsce

Edyta Górniak odmłodniała w Polsce

Edyta Górniak odmłodniała w Polsce

Edyta Górniak odmłodniała w Polsce

Edyta Górniak odmłodniała w Polsce

Edyta Górniak odmłodniała w Polsce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×