Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Natalia Oreiro seksowniejsza nie była nigdy wcześniej! Zbuntowany Anioł dopiero teraz pokazał na co go stać!
Natalia Oreiro seksowniejsza nie była nigdy wcześniej! Zbuntowany Anioł dopiero teraz pokazał na co go stać!

Natalia Oreiro seksowniejsza nie była nigdy wcześniej! Zbuntowany Anioł dopiero teraz...

Natalia Oreiro seksowniejsza nie była nigdy wcześniej! Zbuntowany...

Spektakularne metamorfozy finalistów „Top Model 7”! Najlepszy odcinek za nami!
Spektakularne metamorfozy finalistów „Top Model 7”! Najlepszy odcinek za nami!

Spektakularne metamorfozy finalistów „Top Model 7”! Najlepszy odcinek za nami!

Spektakularne metamorfozy finalistów „Top Model 7”! Najlepszy odcinek...

Wszyscy patrzyli tylko na biust Małgorzaty Kożuchowskiej! Zasłoniła go imponującymi różami
Wszyscy patrzyli tylko na biust Małgorzaty Kożuchowskiej! Zasłoniła go imponującymi różami

Wszyscy patrzyli tylko na biust Małgorzaty Kożuchowskiej! Zasłoniła go imponującymi różami

Wszyscy patrzyli tylko na biust Małgorzaty Kożuchowskiej! Zasłoniła...

Dziś wtorek, 25.09.2018

Eleganckie polskie gwiazdy świętują dzień niepodległości USA: Małgorzata Rozenek, Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem, Dawid Kwiatkowski

Polskie gwiazdy, dzień niepodległości USADzień Niepodległości w Amerykańskiej Ambasadzie

W środę, 4 lipca Amerykanie obchodzili Dzień Niepodległości. Dzień później, w towarzystwie znamienitych gości, dzień ten świętowano w rezydencji Ambasadora USA Paula Jonesa. Wśród gości ze świata polityki, kultury i wojska pojawiły się także gwiazdy. Kto zawitał u ambasadora?

W gronie znamienitych gości pojawiła się cała gama gwiazd. Celebryci ten czas spędzali nie tylko wśród innych zaproszonych gości, ale nawet wśród rodziny. Tak jak w przypadku rodziny Rozenek-Majdan. Małgorzacie i Radkowi towarzyszyli synowie prezenterki. Cała rodzinka wspólnie pozowała do zdjęć i trzeba przyznać wyglądała rewelacyjnie. Oprócz nich, u ambasadora gościli także Jakub i Agnieszka Wesołowscy, Angelika Mucha, lepiej znana jako Littlemooonster96, Dawid Kwiatkowski i Damian Kordas.

Przypomnijmy, że Dzień Niepodległości w Stanach Zjednoczonych corocznie obchodzony jest na pamiątkę ogłoszenia Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych od Wielkiej Brytanii. Z tej okazji w  USA odbywają się liczne koncerty, parady i festyny. Towarzyszą im przemówienia o tematyce patriotycznej, które wygłaszane są przez polityków i urzędników państwowych.

Nic więc dziwnego, że takie świętowanie miało też miejsce w amerykańskiej ambasadzie w Polsce. Dodajmy, że tego dnia znamienici goście świętowali także 242. urodziny USA, nie mogło więc zabraknąć urodzinowych życzeń.

Zgodnie z tradycją, świętowanie Dnia Niepodległości zakończył pokaz petard.

Jak się zaprezentowali? Zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się sami.

 

Małgorzata Rozenek wystrojona jak Melania Trump świętuje Dzień Niepodległości USA. Idealny materiał na First Lady!

Hejterzy oszaleją z zazdrości. Małgorzata Rozenek pokazała właśnie swój prywatny samolot

Apetyczna Małgorzata Rozenek kusi biustem na ulicach Paryża. Nawet Kim Kardashian nie ubiera się tak odważnie jak ona!

 Jesteś patriotą?

Komentarzy: 1


Gość | 6 lipca 2018, 14:54

Nasze gwiazdy nie zachwyciły, zwłaszcza Małgosia Rozenek-Majdan zakładając wygniecione spodnie bez paska chociaż zgodnie z protokołem dyplomatycznym na spotkanie tego typu ( popołudniowe ) oficjalnego święta narodowego kobiety obowiązują sukienki cytuję protokół dyplomatyczny ” strojem dla kobiety 
na  wieczór  jest  suknia  wizytowa,  a  na  przyjęcia  popołudniowe  i  wczesne  wieczorne  ‐ 
garsonka lub sukienka koktajlowa.”   co , zgodnie z zasadami, jako PERFEKCYJNA LADY powinna znać . Do tego już skandalem można nazwać założenie na głowę toczka , kiedy żona ambasadora ma odkrytą głowę, a gość nie należy do rodziny książęcej. No cóż , pewnie Małgosia myślała, że jest księżną Kate. Analizując dalej protokół dotyczący stroju na taką okazję mamy  zasady elegancji  pozostają te same: „1. Umiar i prostota – strój powinien być „naturalny” w tym sensie, że nie powinien emanować przesadą czy zbytnią zamożnością , 2. Staranność  ubioru  –  czystość  i  „odprasowanie”  stroju, Dostosowanie stroju do okoliczności  –  stąd  też  informacje  co  do  strojów podawane  na  zaproszeniach  oficjalnych.  Strój  bardzo  drogi  czy  wyszukany,  ale 
niedopasowany do okazji będzie raził tak samo, jak dżinsy i wyciągnięty sweter w operze.”  Jeśli ktoś nie wie jak wyglądać w ambasadzie na oficjalnej uroczystości zawsze może pójść …do kabaretu, gdzie pióra będą jak najbardziej na miejscu. Elegancja , o czym coraz częściej zapominamy polega m.in na dostosowaniu stroju do okoliczności.


Dodaj komentarz
×