Szukaj

Gwiazdy na pokazie mody Doroty Goldpoint: Grażyna Szapołowska, Alicja Resich-Modlińska, Olga Kalicka, Ola Ciupa, Anna Popek

Pokaz mody Doroty Goldpoint

12 października na warszawskich salonach odbył się pokaz mody popularnej wśród polskich gwiazd projektantki Doroty Goldpoint. Imprezy modowe zawsze przyciągają sporo gwiazd i celebrytek. Każda z nich pragnie skorzystać z okazji, aby o sobie przypomnieć, w pięknej krasie prezentując się na czerwonym dywanie. Zatem w piątkowy wieczór piękne panie wskoczyły w olśniewające kreacje i w perfekcyjnym makijażu wieczorowym zaszczyciły swoją obecnością modową galę.

Tym razem na czerwonym dywanie królowały weteranki polskich salonów. Piękne gwiazdy, jednak dawno niewidziane na salonach, olśniły fotoreporterów swoim młodym wyglądem.

Na czerwonym dywanie można było spotkać wśród gości takie postaci jak: Grażyna Szapołowska, Ilona Felicjańska, Ewa Pacuła, Alicja Resich-Modlińska, Anna Popek, Olga Kalicka, Ola Ciupa, Małgorzata Potocka,  Wiganna Papina, Norbert Dąbek.

Która z gwiazd wyglądała najlepiej?

Festiwal jeszcze się nie zaczął, a Michał Szpak już dał pokaz mody w Sopocie! Zarzucił marynarkę na nagie ciało i zrobił furorę!

Ciężarna Anna Wendzikowska włożyła halkę i przyszła na imprezę! Jej duży ciążowy brzuch był najpiękniejszą atrakcją pokazu mody

Małgorzata Kożuchowska mogłaby uczyć stylu Meghan Markle! Na pokazie mody wyglądała lepiej niż brytyjska księżna!


Olga Kalicka - pokaz Doroty Goldpoint

Olga Kalicka - pokaz Doroty Goldpoint

Grażyna Szapołowska- pokaz Doroty Goldpoint

Grażyna Szapołowska- pokaz Doroty Goldpoint

Ola Ciupa - pokaz Doroty Goldpoint

Ola Ciupa - pokaz Doroty Goldpoint

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×