„Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie”: Kamińska, Marczuk i Hirsch. Dla Tomaszewskiej to druga impreza tego wieczoru

Finał akcji

Finał akcji "Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie"

Dziś odbył się finał akcji Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie. Brylowały na nim Tomaszewska, Pilarczyk Kamińska, Marczuk, Hirsch i inne gwiazdy. Zdjęcia. Kreacje.

Akcja Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie to kampania społeczna mająca na celu promowanie samoakceptacji wśród kobiet. Jej twórczynią jest Marta Banaszek. Jak sama twierdzi, jej misją jest uświadamianie, by kobiety zmieniły postrzeganie samych siebie.

Mam potrzebę pomagania innym, dlatego za cel nadrzędny mojej działalności stawiam uświadamianie kobiet. Zdawanie im sprawy jak wiele zależy od nich samych i ich własnego postrzegania – samych siebie i przez innych.

Dziś odbył się finał kampanii, na którym pojawił się szereg gwiazd wspierających tę szlachetną inicjatywę. Kogo mogliśmy zobaczyć w prestiżowym towarzystwie?

Finał akcji Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie

Karolina Pilarczyk, Weronika Marczuk, Tomasz Iwan, Karolina Woźniak, Małgorzata Tomaszewska, Magdalena Antosiewicz, Anna Piszczałka, Ewa Gawryluk, Milena Sadowska, Kamila Kamińska, Maja Hirsch – to tylko niektóre z gwiazd imprezy. Ich kreacje zobaczycie w galerii. Nam szczególnie spodobało się kilka z nich.

Hirsch miała dwie kreacje. Najpierw pokazała się w skórzanym płaszczu i w spodenkach. Następnie przebrała się w turkusową marynarkę. Tomaszewska zaprezentowała się w swetrze z odsłoniętym brzuchem i w spódnicy z rozcięciem na udzie (co ciekawe, w tej kreacji była już tego wieczoru na innej imprezie). Pilarczyk wyglądała bardzo seksownie w różowej koszulce i w skórzanych leginsach. Sadowska przygotowała na tę okazję biały garnitur z dużym dekoltem. Co myślicie na temat ich strojów z eventu?


Karolina Pilarczyk. Finał akcji „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie”

Karolina Pilarczyk. Finał akcji „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie”

Justyna Bolek. Finał akcji „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie”

Justyna Bolek. Finał akcji „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie”

Weronika Marczuk. Finał akcji „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie”

Weronika Marczuk. Finał akcji „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×