Szukaj

Gwiazdy na prezentacji bloga znanej dziennikarki: Julia Wróblewska, Klaudia Halejcio, Anna Czartoryska, Jakob Kosel

Blog Doroty Michałowskiej. Gwiazdy na prezentacji

Blog Doroty Michałowskiej. Gwiazdy na prezentacji

Dorota Michałowska otworzyła bloga DM Beauty

Widzowie Superstacji doskonale znają Dorotę Michałowską, która jest gospodynią programu show-biznesowego Na tapecie. Dziennikarka, oprócz pracy w telewizji, jest także aktorką serialową i modelką, która wystąpiła w kilku kampaniach reklamowych. Dorota perfekcyjnie łączy swoją karierę z macierzyństwem, a przy tym wszystkim może pochwalić się świetną sylwetką i nienagannym wyglądem. Sama o sobie pisze tak:

Na co dzień „pracuję twarzą”  i wiem jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja i  dbanie o skórę. Znam wiele sposobów na zachowanie młodego wyglądu na długo i tą wiedzą chciałabym się podzielić.

Prezenterka poszła za ciosem i postanowiła dzielić się swoimi poradami urodowymi z Polkami na własnym blogu. Dzisiaj miała miejsce inauguracja jej autorskiego projektu internetowego DM Beauty:

Na co dzień zajmuję się show-biznesem, dlatego w cyklu Sekrety Urody Gwiazd będę rozmawiała z największymi polskimi gwiazdami o tajemnicach ich urody.

Na przyjęciu, podczas którego skąpana w czerwieni Michałowska zaprezentowała swoje dzieło, nie zabrakło zaprzyjaźnionych z nią gwiazd. Wśród gości, którzy delektowali się pysznymi drinkami Martini, pojawili się m.in.: Julia Wróblewska, Klaudia Halejcio, Jakob Kosel, Jakub Kucner, Anna Piszczałka, Anna Czartoryska, Anna Kerth, Sylwia Nowak, bloger Lukebook Łukasz Kędzior i pr manager Aldona Wleklak.

Zdjęcia w galerii.

Jessica Mercedes odpięła wrotki! Topless szaleje w pościeli ze swoją przyjaciółką! Widoki jak marzenie!

Królowa Elżbieta II wypiła za dużo alkoholu i powiedziała co myśli o Camilli! Bolesna prawda wyszła na jaw! Jednak wolała Dianę?

Co działo się na urodzinach Dawida Wolińskiego? Tylko nam udało się zajrzeć za kulisy ekskluzywnego przyjęcia! Tego nie da się opisać! [WIDEO]


Dorota Michałowska na prezentacji swojego bloga DM Beauty

Dorota Michałowska na prezentacji swojego bloga DM Beauty

Dorota Michałowska z Martini na prezentacji swojego bloga DM Beauty

Dorota Michałowska z Martini na prezentacji swojego bloga DM Beauty

Julia Wróblewska – prezentacja bloga Doroty Michałowskiej DM Beauty

Julia Wróblewska – prezentacja bloga Doroty Michałowskiej DM Beauty

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×