Dinner Show w Chaton Warsaw: Pisarek, Kukulska, Kazadi, Richardson, Jargalsaikhan, Krupa, Schejbal i inni [DUŻO ZDJĘĆ]

Dinner Show w Chaton Warsaw

Dinner Show w Chaton Warsaw

23 listopada odbyło się Dinner Show w klubie Chaton Warsaw. W imprezie wzięła udział plejada gwiazd. Zdjęcia. Karolina Pisarek, Natalia Kukulska, Patricia Kazadi, Misheel Jargalsaikhan, Marta Krupa, Magdalena Schejbal i inni.

Klub Chaton Warsaw to nowe miejsce na imprezowej mapie stolicy. Luksusowy lokal zostanie otwarty już w najbliższy weekend. Dziś, 23 listopada, odbyła się uroczysta kolacja teatralna, podczas której klub promowała ekipa sław z pierwszych stron gazet. Jak się zaprezentowały? Nie brakowało stylizacji utrzymanych w mistrzowskim stylu.

Dinner Show w Chaton Warsaw. Zdjęcia gwiazd

Przed obiektywem fotoreporterów zapozowali: Karolina Pisarek, Roger Salla, Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Patricia Kazadi, Monika Richardson, Konrad Wojterkowski, Misheel Jargalsaikhan, Marta Krupa, Magdalena Schejbal, Karolina Gilon, Agnieszka Mrozińska, Alex Mroziński, Milena Suszyńska, Karolina Motylewska (reporterka Jastrząb Post), Harry Jefferson, Małgorzata Potocka. Ich zdjęcia zobaczycie w galerii pod tekstem.

Na wyróżnienie zasługuje kilka stylizacji. Pisarek pokazała się we fioletowym komplecie. Kukulska – w czarno-białym garniturze z luźnymi spodniami. Kazadi świetnie wyglądała w marynarce, koszulce i długich spodniach. Richardson –  w białej koszuli i czarnej spódnicy. Jargalsaikhan, czyli odtwórczyni roli Zosi w Rodzinie zastępczej, wybrała na tę okazję połyskującą marynarkę i czarną sukienkę. Marta Krupa, siostra Joanny, wbiła się w suknię z głębokim dekoltem, na którą zarzuciła elegancki płaszcz. Schejbal tego wieczoru pokazała się w długiej zielonej sukni. Jej look uzupełniała skórzana kopertówka i buty w jej kolorze.

Która z gwiazd miała na sobie najlepszą kreację?


Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka - Dinner Show w Chaton Warsaw

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka - Dinner Show w Chaton Warsaw

Natalia Kukulska - Dinner Show w Chaton Warsaw

Natalia Kukulska - Dinner Show w Chaton Warsaw

Karolina Pisarek-Salla, Roger Salla - Dinner Show w Chaton Warsaw

Karolina Pisarek-Salla, Roger Salla - Dinner Show w Chaton Warsaw

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×