Gwiazdy na premierze spektaklu „Czworo do poprawki”: Agnieszka Sienkiewicz, Edyta Olszówka, Olga Bołądź, Grażyna Wolszczak

Czworo do poprawki gwiazdy na premierze

Czworo do poprawki gwiazdy na premierze

Czworo do poprawki – premiera w Teatrze Imka

8 lutego w warszawskim Teatrze Imka miała miejsce premiera spektaklu Czworo do poprawki. Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie połączony jest z kampanią społeczną #pokochajmysie:

Czworo do poprawki mówi o tym, że nie można tak łatwo rezygnować z tego, co łączy nas z drugą osobą, że warto podejmować ryzyko walki – powiedziała PAP reżyserka spektaklu Agnieszka Baranowska.

Sztuka została wyprodukowana przez Fundację Garnizon Sztuki założoną przez Grażynę Wolszczak i Joannę Glińską.

Czworo do poprawki to polska komedia małżeńska w najlepszym wydaniu, inteligentna współczesna treść napisana przez Cezarego Harasimowicza. Obsada wygląda imponująco: Katarzyna Herman, Grażyna Wolszczak, Agnieszka Sienkiewicz, Piotr Machalica, Marcin Korcz.

Akcja komediodramatu rozgrywa się w pensjonacie, do którego przyjeżdżają dwie pary. Starsze, doświadczone małżeństwo – Lucy i Olgierd – pragnie odpocząć i podjąć próbę ratowania swego związku, a młoda para – Ewa i Adam – stara się o dziecko, które ma scementować ich relację. Oba związki borykają się z różnymi problemami, ale zarówno jedna, jak i druga para nie może się ze sobą porozumieć.

Na premierze pojawiło się mnóstwo gwiazd: Tomasz Karolak, Piotr Machalica, Agnieszka Sienkiewicz, Katarzyna Herman, Beata Ścibakówna, Grażyna Wolszczak, Marcin Bosak, Maria Dębska, Dorota Chajzer, Zygmunt Chajzer, Edyta Olszówk, Olga Bołądź, Marcela Leszczak, Michał Kotersk,  Marcin Korcz, Piotr Machalica, Leszek Lichota, Ilona Wrońska, Elżbieta Gajos, Janusz Gajos, Stefano Terrazzin, Anna Głogowska.

Gwiazdy już świętują Grammy 2019: Rita Ora, Heidi Klum, Bebe Rexha, Nicole Scherzinger, Lil Pump

Gwiazdy na konferencji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Ela Romanowska, Iga Kreft, Antek Smykiewicz, Staszek Karpiel-Bułecka, Marta Wiejak

Gwiazdy promują „Planetę Singli 3” we Wrocławiu: Ania Wyszkoni, Agnieszka Więdłocha, Danuta Stenka, Tomasz Karolak


Tomasz Karolak „Czworo do poprawki” - premiera w Teatrze Imka

Tomasz Karolak „Czworo do poprawki” - premiera w Teatrze Imka

Leszek Lichota, Ilona Wrońska, „Czworo do poprawki” - premiera w Teatrze Imka

Leszek Lichota, Ilona Wrońska, „Czworo do poprawki” - premiera w Teatrze Imka

Olga Bołądź „Czworo do poprawki” - premiera w Teatrze Imka

Olga Bołądź „Czworo do poprawki” - premiera w Teatrze Imka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×