Szukaj

Gwizdy na premierze sztuki „Czarna komedia”: Katarzyna Skrzynecka, Teresa Lipowska, Grażyna Wolszczak, Mateusz Banasiuk

Premiera Czarnej komedii

17 września w Warszawie miała miejsce premiera sztuki Petera Shaffera Czarna komedia. Spektakl rozpoczął jubileuszowy, dziesiąty sezon działalności warszawskiego Teatru Kamienica.

Czarna komedia to szlagier, komediowy hit, którego nie było 25 lat w Warszawie. Jego zdaniem, to jest trudne przedstawienie warsztatowo – a w czasach, kiedy nie ma etatowych teatrów, grozi niepowodzeniem. – Spróbowaliśmy się z tym zmierzyć, bo ja się z myślą o wystawieniu tej sztuki od dawna nosiłem – wyjaśnił, dodając, że „to jest teatr, który wymaga rzemiosła – powiedział PAP  reżyser sztuki Petera Shaffera w stołecznym teatrze.Spektakl warszawski jest wyjątkowy – zaplanowano go dokładnie 50 lat od pierwszej, polskiej prapremiery (29 września 1968 r.  -czytamy w zapowiedzi.

Na premierze pojawiły się gwiazdy: Katarzyna Skrzynecka, Andżelika Piechowiak, Leszek Lichota, Teresa Lipowska, Grażyna Wolszczak,  Tomasz Sapryk,  Justyna Sieńczyłło, Emilian Kamiński, Katarzyna Krawczyk, Piotr Zelt, Anna Oberc, Agata Załęcka, Mateusz Banasiuk.

Zdjęcia w galerii.

Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swoim dramacie z przeszłości. Tysiące kobiet dziękuje jej za te słowa

Katarzyna Skrzynecka z córeczką i mężem na szalonych wakacjach w AFRYCE! Bajeczne zdjęcia trafiły do sieci! [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy na rozpoczęciu 43 Festiwalu Filmowego w Gdyni: Małgorzata Pieczyńska, Grazyna Torbicja, Borys Szyc, Sebastian Fabijański


Katarzyna Skrzynecka - Czarna komedia

Katarzyna Skrzynecka - Czarna komedia

Grażyna Wolszczak - Czarna komedia

Grażyna Wolszczak - Czarna komedia

Mateusz Banasiuk - Czarna komedia

Mateusz Banasiuk - Czarna komedia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×