Gwiazdy promują nowe show „Celebs go dating”: Sylwia Madeńska, Rafał Jonkisz, Zusje, Monika Miller

Celebs go dating – obsada

Celebs go dating – obsada

Gwiazdy będą umawiać się na randki pod okiem kamer i psychologów. Już niedługo rusza premiera reality-show Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw. Cała obsada nowego formatu pojawiła się dziś na konferencji prasowej.

O związkach znanych i lubianych mówi się sporo. Fani obserwują zwłaszcza te najbardziej burzliwe relacje, a takich w show-biznesie zdecydowanie nie brakuje. Już niedługo na ekranach telewizorów pojawi się zupełnie nowe randkowe show z udziałem gwiazd. Celebs go dating, to format, który powstał w Wielkiej Brytanii. Zadebiutował na ekranach w 2016 roku na kanale E4 i nadal cieszy się popularnością wśród widzów.

Format skierowany jest do znanych z pierwszych stron gazet singli, którzy z pomocą psychologów umawiają się na kolejne randki w poszukiwaniu swojej drugiej połówki. Kto pojawi się w pierwszej polskiej edycji tego reality-show? Nie zabraknie znanych nazwisk, które dziś pojawiły się na konferencji prasowej.

Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw. Cała obsada na konferencji prasowej

Jak dowiedział się portal Wirtualne media w pierwszej polskiej edycji programu, która będzie emitowana na antenie Eska TV, weźmie udział aż pięcioro uczestników. Wśród nich są:

  • Sylwia Madeńska (tancerka i zwyciężczyni pierwszej edycji Love Island),
  • Monika Miller (aktorka i celebrytka),
  • Rafał Jonkisz (Mister Polski 2015),
  • Mariusz Sobczak (tiktoker i trener personalny),
  • Zusje – Kamila Smogulecka (znana z teledysków Donatana, modelka).

Nad randkowiczami będą czuwać specjaliści od związków. Wśród nich jest między innymi Barbra Strójwąs, która jest nie tylko autorką książek o miłości, ale przede wszystkim psychologiem i terapeutą.

Chyba każda randkująca osoba wie, że znalezienie drugiej połówki to trudne wyzwanie. Gwiazdy wcale nie mają łatwiej. „Celebs go dating” to program o ludziach, emocjach i tym, że znalezienie miłości dla każdego jest wyzwaniem. Widzowie zobaczą nie tylko zakulisowe twarze gwiazd, ale przede wszystkim to, że jako single, wszyscy borykamy się z podobnymi problemami. Dla mnie jako psychologa to fascynująca podróż do świata singli-celebrytów, który z pozoru wielu wydaje się łatwy, a w rzeczywistości jest dużo bardziej zagmatwany – komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Barbara Strójwąs.

Rozmowy z singlami, które będą mogły ułatwić im znalezienie drugiej połówki, przeprowadzą także: Marcin Mańka (była gwiazda TVP, psycholog i coach) i Łukasz Darłak (uczestnik reaktywowanego Big Brothera, psychoterapeuta).

Kiedy premiera Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw? Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 16 listopada o godz. 22.00. Kolejne premierowe odsłony programu odbędą się w każdą środę. Wszystko na antenie Eska TV. Będziecie oglądać randkujące gwiazdy? Na razie możecie zobaczyć, jak prezentowały się na czerwonym dywanie.


Sylwia Madeńska – Celebs go dating, konferencja prasowa

Sylwia Madeńska – Celebs go dating, konferencja prasowa

Zusje – Celebs go dating, konferencja prasowa

Zusje – Celebs go dating, konferencja prasowa

Monika Miller – Celebs go dating, konferencja prasowa

Monika Miller – Celebs go dating, konferencja prasowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×