Gwiazdy na zawodach jeździeckich Cavaliada: Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska, Basia Kurdej-Szatan, Borys Szyc

Cavaliada

Cavaliada

Gwiazdy na Cavaliada 2019

Cavaliada to coroczne międzynarodowe zawody jeździeckie organizowane pod patronatem Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej. Cavaliada 2019 jak co roku była miejscem, w którym spotkały się stołeczne elity, gwiazdy show-biznesu, ale przede wszystkim miłośnicy koni.

Cavaliada 2019 to wydarzenie sportowe, które obecnie przerodziło się w wyjątkowe święto koni, spotkanie towarzyskie oraz w znakomitą okazję do spędzenia wolnego czasu w weekend. Z tej okazji skorzystały polskie gwiazdy, które ochoczo pojawiły się w niedzielę na warszawskim Torwarze, aby z całymi rodzinami podziwiać zmagania sportowe oraz efektowne pokazy jeździeckie.

Cavaliada odbywa się kilka dni w trzech wymiarach: SPORT, SHOW i TARGI w Poznaniu, w Lublinie, w Krakowie oraz w Warszawie. W niedzielę został rozegrany ostatni konkurs w stolicy Polski w ramach Halowego Pucharu Polski w Powożeniu. Popisy sportowe podziwiało wiele gwiazd z rodzinami.

Na Torwarze pojawili się: Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska z dziećmi, Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko, Justyna Jeger-Nagłowska, Borys Szyc, Ilona Ostrowska.

Zobacz, jak prezentowały się gwiazdy.

Fryderyki 2019. Gwiazdy w spektakularnych kreacjach na gali: Michał Szpak, Natalia Kukulska, Roksana Węgiel [ZDJĘCIA + WYNIKI]

Gwiazdy na prezentacji tanich butów: Julia Wieniawa, Marcelina Zawadzka, Renata Kaczoruk

Gwiazdy oddały swoje cenne kreacje w szczytnym celu: Majka Jeżowska, Marta Manowska, Anna Popek, Paula Tumala


Anna Kalczyńska - Cavaliada 2019

Anna Kalczyńska - Cavaliada 2019

Anna Kalczyńska - Cavaliada 2019

Anna Kalczyńska - Cavaliada 2019

Anna Kalczyńska Karolina Ferenstein-Kraśko - Cavaliada 2019

Anna Kalczyńska Karolina Ferenstein-Kraśko - Cavaliada 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×