Szukaj

Cannes 2019. Premiera filmu „Rocketman” z udziałem gwiazd: Eva Longoria, Priyanka Chopra, Elton John

Festiwal Filmowy Cannes 2019 trwa w najlepsze. Czwartkowa premiera filmu Rocketman przyciągnęła prawdziwe gwiazdy. Eva Longoria, Priyanka Chopra, Elton John... to m.in. oni błyszczeli na czerwonym dywanie. Kto jeszcze pozował przed obiektywami fotoreporterów? 

Festiwal Filmowy Cannes 2019 trwa już od trzech dni. Do malowniczej miejscowości we Francji przybyły największe światowe gwiazdy kina: aktorzy, reżyserowie, dziennikarze. Nie tylko pojawiają się oni na czerwonym dywanie, ale także biorą udział w imprezach towarzyszących.

Podczas wydarzenia nie brakuje polskich akcentów. Przed obiektywami fotoreporterów pozowali już m.in. Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela. Zjawiskowymi kreacjami zachwycała zaś Natalia Janoszek, która pojawiła się nie tylko na ceremonii otwarcia, ale także podczas premiery Les Miserables. 

Do Francji przyleciała także Grażyna Torbicka, która w filmowym festiwalu bierze udział już od 22 lat, a od 3 lat pojawia się na nim w roli ambasadorki L’Oréal ParisDziennikarka spotkała się m.in. z Evą Longorią, która także jest ambasadorką tej marki.

Także trzeciego dnia festiwalu gwiazdy nie zawiodły. Tym razem na czerwony dywan przywołała je premiera filmu Rocketman. Chociaż produkcja znajduje się poza konkursem, przyciągnęła znane osoby. Przed obiektywami fotoreporterów pozowali m.in. Eva Longoria, Bella Hadid, Araya HargatePriyanka Chopra, Taron Egerton, Jessica KahawatyElton John, Eva Herzigova, Dita von Teese, Isabeli Fontana.

Kto jeszcze? Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Grażyna Torbicka jest już w Cannes 2019! Spotkała się z Evą Longorią i pokazała swoje kreacje na czerwony dywan!

Zobacz: Cannes 2019. Spektakularne kreacje gwiazd na kolacji Diora i „Vogue’a”: Bella Hadid, Ashlee Simpson, Monica Bellucci

Zobacz: Cannes 2019. Selena Gomez podsumowuje swój udział w festiwalu i ogłasza sensacyjną wiadomość. „Weźmiemy ślub”


Elton John - premiera filmu Rocketman, Cannes 2019

Elton John - premiera filmu Rocketman, Cannes 2019

Elton John - premiera filmu Rocketman, Cannes 2019

Elton John - premiera filmu Rocketman, Cannes 2019

Bella Hadid - premiera filmu Rocketman, Cannes 2019

Bella Hadid - premiera filmu Rocketman, Cannes 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×