Szukaj

Cannes 2017: Gwiazdy na premierze filmu „The Beguiled”. Irina Shayk, Jessica Mercedes, Colin Farrell, Hailey Baldwin, Grażyna Torbicka

Gwiazdy w Cannes 2017 kreacje

Gwiazdy w Cannes 2017 kreacje

Kreacje gwiazd w Cannes 2017 na premierze The Beguiled

Na Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes amerykańska aktorka i reżyserka filmowa Sofia Coppola przywiozła swój nowy film The Beguiled. Głównym bohaterem filmu jest John McBurney, w którego postać wciela się Colin Farrell.

Na jego premierze pojawiła się plejada światowych gwiazd. Po czerwonym dywanie dumnie kroczyli m.in.: Irina Shayk, Cinddy Bruna, Camila Morrone, Hailey Baldwin, Doutzen Kroes, Doutzen Kroes, Elle Fanning, Nicole Kidman, Kirsten Dunst, Elsa Hosk, a także Colin Farrell.

Jedną z najbardziej błyszczących gwiazd na premierze filmu była bez wątpienia ambasadorka marki L’Oreal Paris Irina Shayk. Gwiazda zaprezentowała się w kreacji marki Balmain, w której pokreśliła swoją niezwykle szczupłą sylwetkę.

Na czerwonym dywanie dumnie pozowały także polskie gwiazdy współpracujące z marką L’Oreal Paris – Jessica Mercedes w czarnej kreacji Łukasza Jemioła oraz Grażyna Torbicka w sukni Violi Piekut.

Kreacje gwiazd w galerii.

Cannes 2017: Tak Grażyna Torbicka prezentowała się na czerwonym dywanie! Ambasadorka L’Oréal Paris jak gwiazda Hollywood [WIDEO]

Cannes 2017: Jessica Mercedes na czerwonym dywanie w perfekcyjnym makijażu i kreacji polskiego projektanta! [WIDEO]

Irina Shayk - Cannes 2017, The Beguiled

Irina Shayk – Cannes 2017, The Beguiled

Jessica Mercedes - Cannes 2017, The Beguiled

Jessica Mercedes – Cannes 2017, The Beguiled

Tina Kunakey - Cannes 2017, The Beguiled

Tina Kunakey – Cannes 2017, The Beguiled

Nicole Kidman - Cannes 2017, The Beguiled

Nicole Kidman – Cannes 2017, The Beguiled


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×