Gwiazdy na konferencji prasowej filmu „Całe szczęście”: Joanna Liszowska, Margaret, Roma Gąsiorowska, Marieta Żukowska, Kinga Burzyńska

Całe Szczęście Gwiazdy

Gwiazdy na konferencji prasowej filmu „Całe szczęście”

Konferencja prasowa filmu Całe Szczęście z udziałem gwiazd. Kto pojawił się by promować nadchodzący do polskich kin film? Jak wyglądały stylizacje gwiazd na ściance? Która zachwyciła najbardziej? Zobaczcie zdjęcia!

Już 8 marca do polskich kin – w sam raz na Dzień Kobiet – wejdzie kolejna rodzima produkcja. Całe Szczęście ma szansę stać się ulubieńcem Polek, zanim jednak będziemy mogły zasiąść w wygodnym kinowym fotelu i napawać się filmem, zorganizowano specjalną konferencję prasową. Na spotkaniu z mediami pojawiły się gwiazdy filmu, między innymi: Joanna LiszowskaMargaretRoma GąsiorowskaMarieta Żukowska.

Jak wyglądały ich stylizacje?

Zobaczcie w galerii!

Gwiazdy na otwarciu studia kulinarnego Damiana Kordasa! Popijały Martini i szczerze oceniły młodego szefa kuchni! [WIDEO]

Jennifer Lopez po swoich występach na gali Grammy pobiegła z Alexem do sypialni! Tymi gorącymi fotkami przebiła wszystkie wystrojone gwiazdy!

Nagie zdjęcia gwiazdy show TVN-u krążą po sieci! Seksbomba zrzuciła z siebie wszystkie ciuszki!


Margaret - konferencja prasowa filmu

Margaret - konferencja prasowa filmu "Całe szczęście"

Joanna Liszowska - konferencja prasowa filmu

Joanna Liszowska - konferencja prasowa filmu "Całe szczęście"

Roma Gąsiorowska - konferencja prasowa filmu

Roma Gąsiorowska - konferencja prasowa filmu "Całe szczęście"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×