Rzadki widok: Bogusław Linda i Lidia Popiel razem na czerwonym dywanie. Co za klasa!

Bogusław Linda i Lidia Popiel

Bogusław Linda i Lidia Popiel

Bogusław Linda i Lida Popiel pojawili się razem na Gali Finałowej 31. Festiwalu Mozartowskiego w Warszawie. Małżonkowie chętnie pozowali razem do zdjęć. Co za klasa!

Bogusław Linda to jeden z najbardziej uznanych polskich aktorów. Od lat wciela się w kinowych twardzieli i to właśnie z takich ról zapamiętali go fani. Największą sławę przyniosła mu rola Franza Mauera w Psach Władysława Pasikowskiego. Jednym z głośniejszych filmów w jego dorobku jest także Sara. Tam  wcielił się w ochroniarza tytułowej bohaterki (w tej roli Agnieszka Włodarczyk). Jest on także wykładowcą w Warszawskiej Szkole Filmowej. Ostatnio coraz rzadziej pojawia się na ekranie, ale nadal cieszy się popularnością. Zaledwie kilka dni temu świętował 70. urodziny.

Aktorski dorobek Lindy jest ogromny, a przez dekady jego grafik pękał w szwach. Nie przeszkodziło mu to w tym, aby ułożyć sobie życie prywatne. Ma za sobą jedno nieudane małżeństwo, a jego drugą żoną została  fotografka, poznana na planie filmu Kroll. Lidia Popiel i Bogusław Linda na ślubnym kobiercu stanęli w 2000 roku. Małżonkowie od tamtej pory są nierozłączni. Zakochani doczekali się córki Aleksandry, która niedawno zadebiutowała na szklanym ekranie.

Bogusław Linda i Lidia Popiel na Festiwalu Mozartowskim

Aktor jest niezwykle oszczędny w udzielaniu wywiadów. Od lat strzeże swojej prywatności i niechętnie opowiada w mediach o tym, co się u niego dzieje. Po tym, jak niedawno trafił do szpitala, pojawiło się mnóstwo plotek na temat jego stanu zdrowia. Wszelkie wątpliwości rozwiała Lidia, która zdecydowała sie udzielić krótkiego komentarza.

Mogę to państwu w skrócie wyjaśnić. Myślę, że to informacja mocno przesadzona. Bogusław miał już zabieg związany z kręgosłupem. Miał też rehabilitację. Ale to nie jest tak, że to jest dramat. Takie zwyrodnienia i problemy ma 50 proc. ludzi, tak przynajmniej mówią nam lekarze ortopedzi. Wiemy, coś na ten temat, prawda? – powiedziała dla Super Expressu.

Małżonkowie równie rzadko pojawiają się na branżowych imprezach. Wybierają jedynie te wydarzenia, które naprawdę ich interesują. Ostatnio zawitali na Galę Finałową 31. Festiwalu Mozartowskiego w Warszawie. Odbyła się ona 10 lipca w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana. Na czerwonym dywanie zapozowało wiele gwiazd, ale to Bogusław Linda z żoną wzbudzili największe zainteresowanie.

Małżonkowie zachwycili klasą i elegancją. Lidia wybrała czarny garnitur z obszernymi spodniami i kamizelką. Do wszystkiego dobrała ciekawą i rzucającą się w oczy biżuterię, a także torebkę w kolorze ciemnej zieleni. Długie włosy zdecydowała się rozpuścić, a na stopy włożyła buty na płaskiej podeszwie. Na klasyczną elegancję postawił też Bogusław Linda. Filmowy twardziel miał na sobie idealnie skrojony garnitur, białą koszulę i krawat.

Trzeba przyznać, że ta para zdecydowanie jest jak wino i z każdym rokiem nabierają jeszcze więcej szyku. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Bogusław Linda, Lidia Popiel - 31. Gala Mozartowska

Bogusław Linda, Lidia Popiel - 31. Gala Mozartowska

Bogusław Linda, Lidia Popiel - 31. Gala Mozartowska

Bogusław Linda, Lidia Popiel - 31. Gala Mozartowska

Bogusław Linda, Lidia Popiel - 31. Gala Mozartowska

Bogusław Linda, Lidia Popiel - 31. Gala Mozartowska

Komentarze

  • Gośćimbir pisze:

    para wspaniała, ich koloryt jest bardziej barwny niż satado niebinarnych.Dziękuję,że jesteście.

  • Gość pisze:

    Zdrowia on siwy ona siwa tylko wnuków ni ma bratnie dusze na pewno nie rózowe pizamki średni marketos 25tys szef 250tys szef szefów 25mln a gdzie murarze krawcowe lekarze min4stry i toto lotki 1000bld i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×