Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!
Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze...

To już naprawdę KONIEC. Kamil Durczok i Julia Oleś ROZSTALI SIĘ! „Byłem naiwny”
To już naprawdę KONIEC. Kamil Durczok i Julia Oleś ROZSTALI SIĘ! „Byłem naiwny”

To już naprawdę KONIEC. Kamil Durczok i Julia Oleś ROZSTALI SIĘ!...

To już naprawdę KONIEC. Kamil Durczok i Julia...

Dziś 5 rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich! Tak wygląda prawdziwa miłość! [DUŻO ZDJĘĆ]
Dziś 5 rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich! Tak wygląda prawdziwa miłość! [DUŻO ZDJĘĆ]

Dziś 5 rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich! Tak wygląda prawdziwa...

Dziś 5 rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich!...

Dziś piątek, 22.06.2018

Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji BIZUU i kolekcji butów Badura: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec, Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa [DUŻO ZDJĘĆ]

Bizuu wiosna lato 2018, kreacje, gwiazdy, pokazPokaz BIZUU x BADURA wiosna-lato 2018. Kreacje gwiazd

7 lutego w Praskiej Drukarni w Warszawie odbył się pokaz nowej kolekcji marki Bizuu na sezon wiosna-lato 2018. Projektantki Bizuu zawsze stawiają na najwyższą jakość wykonania swoich projektów, wykorzystując tkaniny z Włoch i Francji. Tak jak od kilku sezonów kolekcję uzupełniły buty zaprojektowane przez Bizuu wraz z marką BADURA.

Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak to założycielki i projektantki marki BIZUU. W ich dziełach można dostrzec ujęte w niebanalny sposób wiodące trendy, które harmonijnie współgrają z nowatorskimi rozwiązaniami. Tworzone modele plasują się pomiędzy wieczorowymi, eleganckimi kreacjami, a kobiecymi strojami na co dzień.

BIZUU to – jak czytamy na oficjalnej stronie – „marka stworzona dla modnych indywidualistek, wyrażająca ambicje i pasje współczesnych kobiet„. Kolekcje projektantek uwodzą odzwierciedlając kobiecą naturę. Nowa kolekcja oswajają wysublimowaną tęsknotę za wolnością. Zatem na pokazie pojawiła się plejada gwiazd i celebrytek, ceniących sobie walory tej modowej marki.

Na czerwonym dywanie mogliśmy podziwiać: Anna Czartoryska, Paulina Krupińska, Olga Kalicka, Karolina Gilon, Edyta Herbuś, Marcelina Zawadzka, Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Paulina Sykut, Izabela Janachowska, Agnieszka Hyży, Lara Gessler, Karolina Malinowska.

Zdjęcia w galerii.

Uczestnicy programu „Agent Gwiazdy 3” na konferencji prasowej: Julia Wróblewska, Ilona Ostrowska, Peja, Karolina Ferenstein-Kraśko

Gwiazdy na gali Bestsellery Empiku 2018: Jacek Rozenek i Roxi Gąska, Magdalena Boczarska, Małgorzata Foremniak, Patricia Kazadi

Bal Dziennikarzy 2018. Gwiazdy w zjawiskowych kreacjach: Agnieszka Woźniak-Starak, Edyta Herbuś, Kinga Rusin, Dominika Kulczyk, Monika Olejnik [DUŻO ZDJĘĆ]Byłeś/aś na pokazie mody?

Komentarzy: 7


Gość | 9 lutego 2018, 19:50

Szał modowy w pełni a ten płaszcz foliowy wymiata ludzie złoci luster nie macie czy co


maria | 9 lutego 2018, 07:03

a ślotała co, na starą babę pozuje? jezu, tyle jest możliwości a czasem jak się ktoś z nich ubierze to nie wiadomo co z oczami zrobić… jak już schudla na slimunox to niech chociaż to pokaże. bo ta kiecka zepsuła cały efekt.


Larysa | 8 lutego 2018, 22:21

Buty mega powtarzalne… Szkoda też że ta cała ” Badura” to taki dziad jeśli chodzi o zatrudnienie 🙂


Gość | 8 lutego 2018, 20:56

Przebierańcy !!!!!!


Kreli | 8 lutego 2018, 16:32

Moda modą, ale niektóre panie to się ubrały w jakieś barchany. Jak przytyły to nie ma co się ukrywać pod workami tylko iść na siłkę, dołożyć iqgreen i wskoczyć w ładną kieckę.


Gość | 7 lutego 2018, 22:47

Chciałabym zobaczyć kolekcję a nie te panie:-(


Gość | 7 lutego 2018, 22:26

co za maszkarony!!!!!!!! jak jeden mąż z 2 wyjatkami: A.Czartoryska i M.Zawadzka. naprawdę piekne kobiety. reszta nie powinna byc w showbizie. bo trzeba odwracać wzrok! a operacje plastyczne są niesmaczne…to tak do pani Siwiec i Szulim…


Dodaj komentarz
×