Bieg Czas Na Wzrok 2019 wspierany przez gwiazdy: Małgorzata Rozenek, Katarzyna Cichopek, Anna Dereszowska

Bieg Czas Na Wzrok 2019

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Anna Dereszowska... Gwiazdy w sobotę, 12 października wzięły udział w charytatywnej imprezie Bieg Czas Na Wzrok 2019. Znane osoby nie tylko rywalizowały podczas sportowego wydarzenia, ale także wspomogły szczytny cel. Na co zbierano pieniądze?

Charytatywny Bieg Czas Na Wzrok pierwszy raz wystartował w 2018 roku. Wówczas na starcie stanęło około 1000 uczestników, a podczas wydarzenia pojawiło się 50 gwiazd. Przyświecał im słuszny cel: nie tylko rywalizowano o zwycięstwo, ale także za każdą osobę, która wzięła udział w wydarzeniu, organizator grupa Essilor, przekazała jedną parę okularów dla potrzebujących dzieci.

Zobacz: Pobiegnij z gwiazdami podczas biegu „Czas Na Wzrok 2019” i pomóż dzieciom z wadami wzroku. Termin rejestracji upływa lada moment!

Charytatywny Bieg Czas Na Wzrok. Kto pojawił się w tym roku?

Nic więc dziwnego, że organizatorzy, zachęceni sukcesem sprzed roku, postanowili kontynuować to wydarzenie. W tym roku wydarzenie to odbyło się w sobotę, 12 października. W Warszawie na Plaży Wilanów pojawiło się wielu śmiałków, gotowych przebiec dystans 5 kilometrów.

Nieważne było, które miejsce ostatecznie zajmą poszczególni uczestnicy, ale fakt, że za każdego biegacza organizator przekazał parę okularów korekcyjnych dla dzieci. W tym roku wspomogą one podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych i rodzin zastępczych.

Zobacz: Charytatywny Bieg Czas Na Wzrok przyciągnął plejadę gwiazd! Jak radzą sobie z problemami ze wzrokiem? [WIDEO]

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - Bieg Czas Na Wzrok 2019

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan – Bieg Czas Na Wzrok 2019

Swoją obecnością imprezę zaszczyciły znane osoby, wśród których warto wymienić nazwiska takie jak m.in. Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Anna Dereszowska, Magdalena Steczkowska, Milena Rostkowska-Galant, Stanisław Karpiel-Bułecka, Krystyna Czubówna, Maciej „Gleba” Florek, Karolina Malinowska, Bogna Sworowska, Marta Kuligowska, Daria Widawska, Marzena Rogalska, Karolina Pilarczyk,  Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Anna Samusionek.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Tłum gwiazd na charytatywnym Biegu Czas na Wzrok 2018: Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Danuta Stenka, Artur Żmijewski, Beata Tadla

Jakie atrakcje czekały na uczestników?

Bieg nie był jedyną atrakcją, którą przewidziano dla uczestników tego wydarzenia. Każdy mógł bezpłatnie poddać się badaniu przesiewowemu wzroku.  Z myślą o rodzicach, organizatorzy zapewnią strefę rekreacji z animacjami dla najmłodszych. Oprócz nich, pojawią się także strefy gastronomiczne oraz strefy chill outu.

 

 


Małgorzata Rozenek w krótkich włosach i butach Balenciaga – Bieg Czas na wzrok 2019

Małgorzata Rozenek w krótkich włosach i butach Balenciaga – Bieg Czas na wzrok 2019

Radosław Majdan - Bieg Czas Na Wzrok 2019

Radosław Majdan - Bieg Czas Na Wzrok 2019

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - Bieg Czas Na Wzrok 2019

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - Bieg Czas Na Wzrok 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×