Gwiazdy na konferencji #bezlaniawody: Paula Tumala, Marietta Witkowska, Gosia Andrzejewicz

Gwiazdy #bezlaniawody

Gwiazdy #bezlaniawody

Paula Tumala, Aleksandra Kisio, Jakub Kucner... Gwiazdy pojawiły się na konferencji prasowej akcji #bezlaniawody. Jakie stylizacje wybrały? Zdjęcia paparazzi.

Z dnia na dzień w Polsce ubywa wody. O tym, że tak się dzieje, doskonale wiedzą znane osoby, które przyłączyły się do akcji #bezlaniawody. To kampania, którą rozpoczęła warszawska radna, Anna Auksel. Dzięki jej pomysłowi w sieci zaczęły się pojawiać zdjęcia, opatrzone wspomnianym hasztagiem. Każdy wpis pokazuje, w jaki sposób można wyrobić w sobie dobre nawyki i tym samym przyczynić się do oszczędzania wody.

Kampania, w ramach której powstały, ma na celu rozpowszechnienie wiedzy i edukacji w sprawie klimatu oraz pokazanie, że małe rzeczy mają ogromne znaczenie dla naszej planety. Wśród zdjęć, które pojawiły się w social mediach widać, m.in. jak znane osoby myją owoce w misce, a następnie podlewają tą samą wodą kwiaty lub zbierają deszczówkę, którą wykorzystują w ogrodnictwie.

Gwiazdy na konferencji prasowej #bezlaniawody

Do akcji przyłączyło się ponad 40 gwiazd. Nic więc dziwnego, że w środowej konferencji prasowej, która promowała projekt, wzięło mnóstwo znanych osób, które cierpliwie pozowały przed obiektywami fotoreporterów. Na konferencji prasowej #bezlaniawody pojawili się m.in. Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, Jakub Kucner, Paula Tumala, Karolina Pilarczyk, Gosia Andrzejewicz, Marietta Witkowska, Agata Załęcka, Aleksandra Kisio, Eliza Gwiazda.

Zdjęcia w galerii.


Agata Załęcka - #bezlaniawody, konferencja prasowa

Agata Załęcka - #bezlaniawody, konferencja prasowa

Jakub Kucner - #bezlaniawody, konferencja prasowa

Jakub Kucner - #bezlaniawody, konferencja prasowa

Eliza Gwiazda - #bezlaniawody, konferencja prasowa

Eliza Gwiazda - #bezlaniawody, konferencja prasowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×