Szukaj

Najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019. Miłość aż unosiła się w powietrzu

Bal TVN 2019 pary

Bal TVN 2019 pary

Na Balu TVN 2019 na rzecz Fundacji Nie jesteś sam Sen nocy letniej, pojawiły się też przepiękne pary. Niektóre z nich regularnie biorą udział w wydarzeniu charytatywnym, a inne debiutowały. Zobaczcie.

Bal TVN-u 2019, jak co roku przyciągnął najbardziej znane pary polskiego show biznesu. Gwiazdy pojawiły się z partnerami i zadawały szyku na czerwonym dywanie. Od niektórych nie można było oderwać oka.

Zobacz: Bal TVN 2019. Najpiękniejsze kreacje gwiazd: Edyta Górniak, Anna Lewandowska, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek

Pary na Balu TVN 2019

Na uwagę zasługują debiutanci, czyli Lara Gessler z partnerem, Piotrem. To ich pierwsze wspólne, oficjalne wyjście, a od razu przyciągnęli uwagę swoimi stylizacjami. Obydwoje bardzo oryginalni. Lara w odważnej sukni, z niebanalnymi dodatkami, a jej towarzysz w stroju inspirowanym smokingiem, w czarnych lakierkach i kapeluszu. Wyglądali niezwykle barwnie.

Zobacz: Bal TVN 2019: Martyna Wojciechowska pierwszy raz w tak mocno powycinanej kreacji! Co za dekolt!

Klasycznie, na czarno, ale jakże elegancko. Tak prezentowali się Ewa Chodakowska i jej mąż Lefteris Kavoukis. Para postawiła na prostotę, jednak nie można im odmówić czaru i urody.

Zobacz: Marina Łuczenko zachwyciła na Balu TVN 2019. Kreacja w oscarowym stylu. Jedno słowo: Obłędnie!

Joanna Przetakiewicz z Rinke Rooyensem pojawili się na balu po raz drugi jako para. Czas bardzo szybko leci, a oni wydaja się być coraz bardziej szczęśliwi razem. Wyglądali też niezwykle pięknie w wybranych stylizacjach.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski postawili na klasykę i ulubioną przez podróżniczkę czerń. Na Balu TVN, pojawili się również po raz drugi. Uśmiechy na ich twarzach oraz swoboda i naturalność jaką wykazują w swoim towarzystwie, mogą sugerować, że to nie jest ich ostatnia impreza charytatywna na rzecz Fundacji Nie jesteś sam.

Pięknych, kolorowych par pojawiło się wiele. Najważniejsze, że cel jest szczytny, i wszyscy chętnie na Bal TVN-u przybywają. Do stałych bywalców należą Michał i Aleksandra Żebrowscy, Cezary i Edyta Pazurowie, Małgorzata i Radosław Majdanowie, Kinga Rusin i Marek Kujawa, Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski, Ola Kwaśniewska i Kuba Badach, Zosia Zborowska i Andrzej Wrona, Anita Werner i Michał Kołodziejczyk, a także Anna Starmach i Piotr Kusek, Agata Młynarska i Przemysław Schmidt, Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński, Anna Kalczyńska i Maciej Maciejowski oraz Robert Korzeniowski i Magda Kłys.

Wszyscy zebrani wyglądali bardzo elegancko. Każdy w swoim stylu, a w tej różnorodności jest niezwykły urok i siła. Oby za rok bal był równie udany.


Kinga Rusin i Marek Kujawa – Bal TVN 2019

Kinga Rusin i Marek Kujawa – Bal TVN 2019

Kinga Rusin i Marek Kujawa – Bal TVN 2019

Kinga Rusin i Marek Kujawa – Bal TVN 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×