Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Nowa dieta Karoliny Szostak budzi kontrowersje. Koneserki wytykają jej rażące błędy
Nowa dieta Karoliny Szostak budzi kontrowersje. Koneserki wytykają jej rażące błędy

Nowa dieta Karoliny Szostak budzi kontrowersje. Koneserki wytykają jej rażące błędy

Nowa dieta Karoliny Szostak budzi kontrowersje. Koneserki wytykają...

Precedens w rodzinie królewskiej! Seksowna kuzynka Williama i Harry’ego zbija kokosy na Instagramie! To przecież zakazane!
Precedens w rodzinie królewskiej! Seksowna kuzynka Williama i Harry’ego zbija kokosy na Instagramie! To przecież zakazane!

Precedens w rodzinie królewskiej! Seksowna kuzynka Williama i Harry’ego zbija kokosy...

Precedens w rodzinie królewskiej! Seksowna kuzynka Williama i...

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują szaloną 6 rocznicę ślubu! Z tej okazji zafundowali sobie ekstremalne emocje!
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują szaloną 6 rocznicę ślubu! Z tej okazji zafundowali sobie ekstremalne emocje!

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują szaloną 6 rocznicę ślubu! Z...

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują szaloną 6...

Dziś niedziela, 23.09.2018

Bal TVN 2018 pod znakiem najgorętszych par polskiego show-biznesu! Kogo tam nie było!

Pary Bal TVN 2018Pary na Balu TVN 2018

Bal TVN 2018, pieszczotliwie określany Balem Nocy Letniej to jedno z najbardziej prestiżowych i zdecydowanie największych wydarzeń towarzyskich w polskim show-biznesie. Organizowany zawsze na początku jesieni, jest pożegnaniem lata i potężną akcją charytatywną, pod skrzydłami Fundacji TVN Nie jesteś sam, która od lat pomaga dzieciom w leczeniu i rehabilitacji. Nie brakuje na nim znanych i lubianych z pierwszych stron gazet – często w duecie!

W tym roku na ściance pojawiły się najpiękniejsze pary polskiego show-biznesu. Nie obyło się również bez paru debiutów. Martyna Wojciechowska pierwszy raz wystąpiła oficjalnie z Przemkiem Kossakowskim u boku, podobnie jak Katarzyna Sokołowska, którą z partnerem mogliśmy do tej pory podziwiać tylko raz. Zadebiutowali również Joanna PrzetakiewiczRinke Rooyens, najnowsza gorąca para rodzimej branży rozrywkowej.

Pojawiły się również Lara Gessler w towarzystwie , Natalia Klimas, która za swojego męża wyszła na początku wakacji, Agnieszka Woźniak-Starak Piotrem Starakiem czy Monika Olejnik Tomaszem Ziółkowskim. Nie mogło oczywiście zabraknąć Kasi WarnkePiotra Stramowskiego, którzy na większości imprez pojawiają się razem.

Kto jeszcze pojawił się u boku partnera i która para wyglądała najpiękniej?

Sprawdźcie w naszej galerii!

Plejada gwiazd na Balu TVN 2018: Lewandowska, Woźniak-Starak, Wojciechowska i Kossakowski, Przetakiewicz, Krupińska [DUŻO ZDJĘĆ]

Rozpalona do czerwoności Martyna Wojciechowska namiętnie całuje na ściance Przemkiem Kossakowskim! To pierwszy hit Balu TVN 2018!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pierwszy raz oficjalnie razem! Na Balu TVN 2018 wyglądali bardzo luksusowo!

Agnieszka Woźniak-Starak obszyta cekinami od góry do dołu, błyszczała jak kula dyskotekowa na Balu TVN 2018!

Bal TVN 2018: Natalia Klimas pierwszy raz z mężem na salonach! Jej obłędny rozporek doprowadził do szaleństwa wszystkich fotoreporterów!Podglądasz kreacje gwiazd na Balu TVN?

Komentarzy: 8


Gość | 16 września 2018, 20:08

do a.c. Niedokładnie czytasz. Pisałam parę razy, że mąż Agi mi się podoba. A Aga masz rację, nie się uspokoi z tymi zabiegami. Chyba za często przebywa ze swoją przyjaciółką Małgonią. Nie jej nie wierzy, Małgonia lubi się kręcić koło znanych ludzi.


Gość | 16 września 2018, 20:05

Wszystkie żmije i gady przepięknie. Dużo lepiej od żmijki MR i gada RM. Dali chociaż trochę grosza dla Fundacji czy przyoszczędzili. Kinia dała 50 tys. Brawo


Gość | 16 września 2018, 10:01

Odpowiadając na pytani, kogo tam nie było, to skłóconych stron pewnego konfliktu… Co za strata wizerunkowa dla imprezy! 😉


Gość | 16 września 2018, 00:52

Rozenkowa w domu hahaha zdzira


Gość | 16 września 2018, 00:49

Ale obłudna ta stacja, widać obu paniom z konfliktu zabroniła przyjść na bal, ale tylko Rusin była na tyle głupia i wyrafinowana, żeby o tym wspomnieç. Kolejna żenada w wykonaniu Kini


a.c. | 15 września 2018, 23:53

Jeżeli bogaty mąż jest potrzebny do tego, żeby z Agnieszki Woźniak przemienić się w Bogumiłę Wander i to w połowę młodszym wieku to ja dziękuję . Szukam piekarza. Już Starak wygląda lepiej od Woźniakowj chociaż na temat jego uroków nie przeczytałam jednego pozytywnego komentarza


GośćVerka | 15 września 2018, 23:50

Kalisz dziadek nie monz


Gość | 15 września 2018, 23:40

Państwo Pazurowie ślicznie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×