Szukaj

Bal TVN 2018 pod znakiem najgorętszych par polskiego show-biznesu! Kogo tam nie było!

Pary Bal TVN 2018

Pary Bal TVN 2018

Pary na Balu TVN 2018

Bal TVN 2018, pieszczotliwie określany Balem Nocy Letniej to jedno z najbardziej prestiżowych i zdecydowanie największych wydarzeń towarzyskich w polskim show-biznesie. Organizowany zawsze na początku jesieni, jest pożegnaniem lata i potężną akcją charytatywną, pod skrzydłami Fundacji TVN Nie jesteś sam, która od lat pomaga dzieciom w leczeniu i rehabilitacji. Nie brakuje na nim znanych i lubianych z pierwszych stron gazet – często w duecie!

W tym roku na ściance pojawiły się najpiękniejsze pary polskiego show-biznesu. Nie obyło się również bez paru debiutów. Martyna Wojciechowska pierwszy raz wystąpiła oficjalnie z Przemkiem Kossakowskim u boku, podobnie jak Katarzyna Sokołowska, którą z partnerem mogliśmy do tej pory podziwiać tylko raz. Zadebiutowali również Joanna PrzetakiewiczRinke Rooyens, najnowsza gorąca para rodzimej branży rozrywkowej.

Pojawiły się również Lara Gessler w towarzystwie , Natalia Klimas, która za swojego męża wyszła na początku wakacji, Agnieszka Woźniak-Starak Piotrem Starakiem czy Monika Olejnik Tomaszem Ziółkowskim. Nie mogło oczywiście zabraknąć Kasi WarnkePiotra Stramowskiego, którzy na większości imprez pojawiają się razem.

Kto jeszcze pojawił się u boku partnera i która para wyglądała najpiękniej?

Sprawdźcie w naszej galerii!

Plejada gwiazd na Balu TVN 2018: Lewandowska, Woźniak-Starak, Wojciechowska i Kossakowski, Przetakiewicz, Krupińska [DUŻO ZDJĘĆ]

Rozpalona do czerwoności Martyna Wojciechowska namiętnie całuje na ściance Przemkiem Kossakowskim! To pierwszy hit Balu TVN 2018!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pierwszy raz oficjalnie razem! Na Balu TVN 2018 wyglądali bardzo luksusowo!

Agnieszka Woźniak-Starak obszyta cekinami od góry do dołu, błyszczała jak kula dyskotekowa na Balu TVN 2018!

Bal TVN 2018: Natalia Klimas pierwszy raz z mężem na salonach! Jej obłędny rozporek doprowadził do szaleństwa wszystkich fotoreporterów!


Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary

Lara Gessler z mężem – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×