Bal Dziennikarzy 2019 od kulis! Gwiazdy pokazały na Instagramie, co działo się po części oficjalnej [DUŻO ZDJĘĆ]

Bal Dziennikarzy 2019

Bal Dziennikarzy 2019

Charytatywny Bal Dziennikarzy 2019 od kulis

Charytatywny Bal Dziennikarzy 2019 za nami. Już po raz 19. i ostatni przedstawiciele świata mediów wspólnie spotkali się, by nie tylko doskonale bawić się w swoim towarzystwie, ale także zebrać pieniądze na szczytny cel. Jak gwiazdy bawiły się po części oficjalnej? Zobaczcie zdjęcia.

Charytatywny Bal Dziennikarzy 2019 był ostatnim w historii. 19. edycja zakończyła cykl imprez charytatywnych, podczas których zbierane są pieniądze na szczytny cel. W wydarzeniu co roku uczestniczyła cała plejada gwiazd, podobnie jak wczoraj. Na czerwonym dywanie można było spotkać niemalże wszystkie czołowe postaci związane z telewizją TVN, nie zabrakło również przedstawicieli innych mediów.

W tym roku podczas wydarzenia zbierano środki na wspomaganie najbardziej potrzebujących. Nic więc dziwnego, że na czerwonym dywanie pojawili się dziennikarze, którzy mieli otwarte serca na pomoc drugiej osobie, a przy tym wyglądali jak milion dolarów.

W balu uczestniczyli m.in. Małgorzata Rozenek, Anna Wendzikowska, Joanna Racewicz, Monika Olejnik, Omenaa Mensah, Agata Młynarska, Anna Kalczyńska, Lara Gessler, Ada Fijał, Natalia Jaroszek, Dawid Woliński, Paulina Biernat, Mateusz Hładki.

Jak gwiazdy bawiły się na Balu Dziennikarzy 2019 po części oficjalnej, gdy salę opuścili fotoreporterzy? Zobaczcie zdjęcia z Instagrama.

Oszałamiające kreacje gwiazd na Balu Dziennikarzy 2019: Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek, Monika Olejnik, Omenaa Mensah [DUŻO ZDJĘĆ]

Na Balu Dziennikarzy 2019 aż kipiało od miłości! Tylu pięknych par na raz nie zobaczycie na żadnym innym czerwonym dywanie!

Anna Czartoryska nie pojawiła się na Balu Dziennikarzy 2019, ale była tam jej teściowa-milionerka! Błyszczała jak diament!


Omenaa Mensah - Bal Dziennikarzy 2019

Omenaa Mensah - Bal Dziennikarzy 2019

Agata Młynarska- Bal Dziennikarzy 2019

Agata Młynarska- Bal Dziennikarzy 2019

Mateusz Hładki, Monika Olejnik- Bal Dziennikarzy 2019

Mateusz Hładki, Monika Olejnik- Bal Dziennikarzy 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×