Szukaj

Gwiazdy na premierze filmu „Bad Boy”: Antek Królikowski, Dagmara Kaźmierska, Kasia Warnke

Gwiazdy na premierze Bad Boy

Gwiazdy na premierze Bad Boy

Gwiazdy pojawiły się na premierze filmu Patryka Vegi Bad Boy. Między innymi mogliśmy zobaczyć: Piotra Stramowskiego, Katarzynę Warnke, Antka Królikowskiego, Dagmarę Kaźmierską, Monikę i Zbigniewa Zamachowskich.

Patryk Vega nie boi się kontrowersji. Właśnie do kin trafił jego najnowszy film Bad Boy, w którym reżyser wziął na warsztat problemy trawiące polską piłkę.

Gwiazdy na premierze Bad Boy. Kto się pojawił?

Patryk Vega jest bardzo popularnym polskim reżyserem. Jego filmy biją rekordy popularności. Dlatego też wiele gwiazd polskiego kina chętnie pojawia się u niego na planie. Każda jego produkcja jest bardzo wyczekiwana, więc nie inaczej było w przypadku nowego filmu Bad Boy.

Na premierze pojawiły się gwiazdy: Antek Królikowski, Patryk Vega, Piotr Stramowski, Maciej Stuhr, Katarzyna Warnke, Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, Michał Witkowski, Eliza Gwiazda, Sławomir Peszko, Katarzyna Zawadzka, Dagmara Kaźmierska, Paulina Koziejowska, Sylwia NOwak, Iwona Węgrowska, Marek Włodarczyk, Sandra Staniszewska, Agnieszka Kawiorska, Andrzej Grabowski, Alan Andersz, Agata Załęcka.

Gwiazdy zaprezentowały się jak zwykle świetnie, a ich stylizacje możecie obejrzeć w naszej galerii.

Patryk Vega, Katarzyna Zawadzka, Antoni Królikowski, Andrzej Grabowski - premiera Bad Boy

Patryk Vega, Katarzyna Zawadzka, Antoni Królikowski, Andrzej Grabowski – premiera Bad Boy

O czym jest film Bad Boy?

Tym razem Vega zajął się polską piłką nożną. Chciał rozwinąć temat patologii trawiącej kluby i wydarzenia, które mają miejsce na trybunach. Akcja toczy się wokół klubu WKS Unia. W rolę piłkarzy wcielili się reprezentanci Polski: Sławomir Peszko i Kamil Grosicki.

Bad Boy to historia dwóch braci. Piotr jest policjantem, a życie Pawła ociera się o kryminał. Należy on do gangu kibiców, w którym rządzi Twardy. W pewnym momencie ląduje w więzieniu, z którego wyciąga go brat.

Paweł próbuje przejąć władzę w klubie, od jakiegoś czas bacznie obserwuje go jednak tajna jednostka policji. Nagle w życiu Pawła pojawia się Ola, która jest zafascynowana bratem partnera. Kobieta stanie przed trudnym wyborem.

Patryk Vega wydał oświadczenie, że inspiracją do stworzenia filmu nie była historia konkretnego klubu, a patologia trawiąca całą polską piłkę.


Piotr Stramowski na premierze Bad Boy

Piotr Stramowski na premierze Bad Boy

Patryk Vega na premierze Bad Boy

Patryk Vega na premierze Bad Boy

Katarzyna Warnke na premierze Bad Boy

Katarzyna Warnke na premierze Bad Boy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×