Szukaj

Maria Sadowska, Kayah, Agata Kulesza i tłum polskich artystów. Gwiazdy wsparły strajk nauczycieli wyjątkowym koncertem!

gwiazdy Artyści dla Nauczycieli

gwiazdy Artyści dla Nauczycieli

Maria Sadowska wyszła z inicjatywą zorganizowania koncertu polskich artystów, którzy wspierają strajk nauczycieli i ZNP. Efekt przerósł oczekiwania. Kto zagrał w Warszawie na placu Defilad w formie aktu solidarności z pedagogami? Zobaczcie zdjęcia!

Strajk nauczycieli jest w Polsce bardzo gorącym tematem. Od ponad tygodnia pedagodzy walczą o podwyżki i polepszenie warunków pracy, domagają się również uznania ich zawodu zawodem elitarnym. Społeczeństwo podzieliło się przez całą sytuację, ale polscy artyści stoją murem za nauczycielami. W social mediach pojawiło się wiele wpisów wyrażających wsparcie i szacunek dla zawodu, który wykonują – na tym jednak nie poprzestano.

16 kwietniaWarszawie na placu Defilad odbył się wielki koncert Artyści dla Nauczycieli. Inicjatywę rozpoczęła Maria Sadowska, która na Facebooku wyraziła chęć zorganizowania takiego wydarzenia. Jak wyznała przed samym koncertem w rozmowie z TVN24, odzew zrobił na niej wrażenie:

To było niesamowite, ponieważ pomysł zaczął się rozwijać w sobotę rano. Dwa telefony do przyjaciół, jeden wpis na Facebooku i lawina ludzi, którzy się zgłosili. wszyscy zaczęli dzwonić, wszyscy zaczęli pisać, że chcą być z nami, że chcą pokazać solidarność. To było coś niesamowitego. Mamy line-up niemal festiwalowy. To są cuda – skomentowała gwiazda

Na scenie pojawiła się śmietanka polskiej braci muzycznej. Wystąpili między innymi  Igor Herbut, Dr Misio, Organek, Farben Lehre+Jelonek, Hunter, Kayah, No Logo, Mika Urbaniak, Urszula Dudziak, Marek Napiórkowski, Vienio czy Małgorzata Ostrowska.

Zobacz: Agata Duda w bardzo trudnej sytuacji. Otwarty list od nauczycieli z liceum, w którym pracowała, wywołał skandal!

Zobacz: Ile Lech Wałęsa przekazał dla strajkujących nauczycieli? Były prezydent Polski pokazał potwierdzenie przelewu na sporą sumę!

Zobacz: Nauczyciele strajkują, a Oliwia Bieniuk szaleje z największym przystojniakiem z Trójmiasta!


Odeta Moro - Artyści dla Nauczycieli 2019

Odeta Moro - Artyści dla Nauczycieli 2019

Kayah - Artyści dla Nauczycieli 2019

Kayah - Artyści dla Nauczycieli 2019

Maria Sadowska - Artyści dla Nauczycieli 2019

Maria Sadowska - Artyści dla Nauczycieli 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×