Antek Królikowski na konferencji Royal Division. Walka wieczoru? Putin vs. Zełeński… I to nie jest żart

Antek Królikowski na gali Royal Division

Antek Królikowski na gali Royal Division

Antek Królikowski na konferencji Royal Divsion. Kto będzie walczył w nowej federacji MMA? Co tam się działo?

O Antku Królikowskim ostatnio jest głośno w kontekście rozstania z Joanną Opozdą. Mimo problemów osobistych nie zrezygnował z pracy. Cały czas pojawia się w nowych filmach, projektach telewizyjnych, a niedawno poinformował fanów o tym, że rusza z federacją MMA. Aktor będzie włodarzem na gali Royal Division, która odbędzie się 30 kwietnia w Opolu

Z kolei 2 kwietnia pojawił się na konferencji, podczas której przedstawił zawodników. Co tam się działo?

Antek Królikowski na konferencji Royal Division

W sobotę 2 kwietnia odbyła się konferencja, na której Antek Królikowski przedstawił zawodników gali Royal Division.

Royal Division to jest taka inicjatywa trochę koleżeńska, trochę sportowa, trochę artystyczna, trochę freakowa i myślę, że jestem odpowiednią osobą na właściwym miejscu. To bardziej show niż sport, ale im więcej będzie sportu, tym lepsze będzie show. Chcę dawać widzom, naprawdę ciekawe, zaskakujące walki. Niesamowitych, utalentowanych ludzi, znanych niekiedy na świecie, a niekiedy w internecie. Dla mnie jest to zupełnie nowa rola, ale czuję, że dam z siebie wszystko, żeby dać widzom jak najwięcej dobrej zabawy, emocji, a naszym zawodnikom siły, adrenaliny i takiego dopingu, na który zasługują wszyscy, którzy nie boją się tego, by stanąć do walki twarzą w twarz. Dlatego naszych zawodników, naszych podopiecznych nazywam herosami naszych czasów. Naprawdę trzeba mieć odwagę, by nie bać się komunikować swoich poglądów, opowiadać o swoich wartościach, o tym, co się robi i co się myśli. Jestem fanem tych ludzi. Jestem pod ogromnym wrażeniem, jakie skarby skrywa YouTube, czy TikTok. Mamy fantastycznych twórców internetowych, którzy zaprezentują się w zupełnie nowej roli. Ja wierzę w tych ludzi i mam nadzieję, że widzowie też w nich uwierzą, jak i w cały projekt pod nazwą Royal Division – opowiadał Antek Królikowski.

Federacja zadebiutuje już 30 kwietnia w Opolu, a w oktagonie pojawią się m.in.: Boczeq, Piotr Charaziński, Julia Juchnowicz, Milena „Sztosiara” Jaworska, Czvjnik, Kornel Typa, Marcin Mazur, Michał Janicki, Dominik Grot, Tomek Olejnik, Bagieta, Marcin Mazur.

Z kolei walkę wieczoru stoczą sobowtór Władimira Putina z sobowtórem Wołodymyra Zełenskiego. Dochód z tej walki zostanie przeznaczony na pomoc dla uchodźców z Ukrainy. Jak wam się podoba ten pomysł?

Zdjęcia w galerii.


Antek Królikowski na gali Royal Division

Antek Królikowski na gali Royal Division

Antek Królikowski na gali Royal Division

Antek Królikowski na gali Royal Division

Antek Królikowski na gali Royal Division

Antek Królikowski na gali Royal Division

Komentarze

 • Gomagść pisze:

  Idiota debil

 • hrx pisze:

  no debil klasy wyzszej,cham i puste bydle

 • Ewka pisze:

  Pierwszy pokaz wprost powala, głupotą. Nie wiem kto doradził lub kto nie odradził. Ciężko skomentować. Obok umierają ludzie, gubią się dzieci podczas ucieczek, ludzie tracą domy, a jakiś mały człowiek wymyślił sobie postaci Putina i Zełeńskiego, aby zrobić sobie reklamę. Jak podłym człowiekiem trzeba być, aby coś takiego pokazywać? Jak bezmyślnym uznając, że propagowanie przemocy to dobry pomysł na zarobek, z którego dochód ma iść na ludzi, którzy przemocy teraz doznają? Co za ludzka głupota! Co za podłość! Co za bezczelność!

  • ELKA pisze:

   Powstrzymajcie tego typka, walkę wieczoru niech stoczyć Królikowski z ojcem jeszcze, niestety swojej żony. Ten sam poziom intelektualny. Jak można się wybijać na takiej tragedii.

  • Gość pisze:

   Hahahaahah, ale cyrk. Bardzo się cieszę, że jako człowiek upadnie tak nisko, karma wraca. I co na to siksa adwokat? XDDDD On jest skończony. ŻENADA

 • Gość pisze:

  Pachołek patologia ze takie coś jeszcze jest w mediach…. powinny się tym zająć służby odpowiednie….skandal to mało powiedziane 😡🤬🤬🤬

 • Wieczniepijana pisze:

  Ten człowiek powinien leczyć się psychiatrycznie

 • Gość pisze:

  Ale słaby artykuł. On powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności !!! A wy mu wchodzicie w d… żenada

 • Gość pisze:

  To jest skandal to jestvponizej wszelkiej krytyki jak można w takim momencie robić sobie żarty z wojny gdzie codziennie giną dzieci, cywile, czy ten człowiek nie ma wstydu? Kim jest jego manager ze taka propozycje mu podsunął?????

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×