Anja Rubik imprezuje z Hailey Bieber, Madonną, Kardashiankami i całą plejadą światowych gwiazd. Pokazała fanom zdjęcia z gorącego Miami

Art Basel 2022

Art Basel 2022

Anja Rubik pochwaliła się w sieci zdjęciami z imprezy w Miami, na słynnym Art Basel. Spotkała się tam z żoną Justina Biebera - Hailey, a także Madonną i Kardashiankami. Z kim jeszcze się bawiła? Te zdjęcia, to gratka dla fanów.

Anja Rubik to nie tylko jedna z najlepszych polskich modelek, ale jedna z nielicznych, której udało się zrobić oszałamiająca karierę na arenie międzynarodowej. Na swoim koncie ma współprace z najbardziej znanymi projektantami. Pojawia się na wybiegach podczas pokazów, a także gości na okładkach poczytnych magazynów. Jej zdjęcia regularnie możemy oglądać w wydaniach Vogue’a z różnych zakątków świata. Dzięki swojej karierze wzbudza ogromne zainteresowanie fanów, którzy chętnie podpatrują także jej życie prywatne.

W tym całkiem sporo się dzieje. Przez kilka lat jej mężem był model, Sasha Knezevic. Relacja nie przetrwała próby czasu, a byli zakochani rozstali się w zgodzie i bez zbędnej medialnej burzy. Obecnie u boku ślicznej modelki pojawia się fotograf Adrian Steirn. O relacji z ukochanym opowiedziała na łamach Vivy!

Tak. Jestem w związku i czuję się bardzo szczęśliwa. Spotkaliśmy się w dobrym momencie, jestem dojrzalsza, już wiem, czego nie chcę. Po różnych doświadczeniach wiem, co mi pasuje, a co się nie sprawdzi. Nie muszę godzić się na żadne życiowe kompromisy, tylko małe, jak na przykład buty porozrzucane w korytarzu, które nie powinny tam leżeć, ale… leżą. I niczego to nie zmienia. Bardzo się wspieramy, uzupełniamy, rozumiemy. To jest piękny związek, muszę przyznać – wyznała.

Anja Rubik na Art Basel 2022 ze światowymi gwiazdami

Anja od lat już nie mieszka w Polsce i jest obywatelką świata. Najczęściej można zobaczyć jej zdjęcia na eventach i wydarzeniach odbywających się w Stanach Zjednoczony, ale też w największych miastach Europy. Ostatnio spędza czas w USA, czego dowodem są nowe zdjęcia, które trafiły na jej Instagram.

Pokazała się tam w wytwornej kreacji przed jedną z imprez – bawiła się w Miami na otwarciu wystawy „SEX by Madonna”. Wydarzenie w ramach targów sztuki Art Basel ma związek z 30. rocznicą premiery kultowego fotograficznego albumu erotycznego Madonny „Sex”.

Ta imprezie cały tłum gwiazd: Hailey Bieber, Zoe Kravitz, Kardashianki – Kim, Khloe i Kourtney, Serena Williams, Travisa Scotta, Rande Gerber, Scout Willis, Offset, Cardi B, Chance the Rapper i co oczywiste Madonna i wielu innych. Nie da się nie zauważyć też zielonej sukienki, która pięknie podkreśliła figurę i sporo odsłoniła.

Trzeba przyznać, że modelka obraca się wśród największych gwiazd. Więcej zdjęć z imprezy, na której bawiła się Anja zobaczycie w naszej galerii.


Anja Rubik imprezuje z Hailey Bieber, Madonną i Zoe Kravitz

Anja Rubik imprezuje z Hailey Bieber, Madonną i Zoe Kravitz

Anja Rubik imprezuje z Hailey Bieber, Madonną i Zoe Kravitz

Anja Rubik imprezuje z Hailey Bieber, Madonną i Zoe Kravitz

Madonna na Art Basel 2022

Madonna na Art Basel 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×