Kreacje gwiazd na gali amfAR 2019: Christina Aguilera, Gwyneth Paltrow, Eva Longoria, Paris Jackson

amfAR 2019 kreacje gwiazd

Co za kreacje! Gwiazdy na gali amfAR 2019 nie zawiodły i wykazały się niesamowitym wyczuciem jesiennych trendów. Na czerwonym dywanie roiło się od spektakularnych stylizacji. Kto wyglądał najlepiej?

W środę, 10 października, w Milk Studios w Los Angeles odbyła się kolejna edycja gali amfAR, w której udział wzięła plejada amerykańskich gwiazd. Fundacja zajmuje się profilaktyką AIDS i HIV i jest bardzo hojnie wspierana przez największe osobistości świata mediów. Wydarzenie co roku przyciąga tłumy, nie inaczej było wczoraj.

Kreacje gwiazd na gali amfAR 2019

Podczas gali gwiazdy prezentują spektakularne kreacje, które często odsłaniają ich największe atuty. W tym roku również nie zawiodły. Na czerwonym dywanie mogliśmy podziwiać feerię barw i różnorodnych faktur przygotowanych przez największych światowych projektantów.

Kreacje gwiazd na amfAR 2019 z pewnością przejdą nie tylko do historii samej imprezy, ale także światowego show-biznesu. Naszą uwagę skradła przede wszystkim Christina Aguilera, która wystąpiła w kombinezonie z ogromną tiulową narzutą. W wydarzeniu uczestniczyły również między innymi: Eva Longoria, Gwyneth Paltrow, Paris Jackson, Jojo, Lea Michele, Rumer Willis i Emily Hampshire.

Zobacz także: Gwiazdy na gali magazynu “JOY”: Julia Wieniawa, Ewa Chodakowska, Roksana Węgiel, Marina

View this post on Instagram

@amfar ❤️

A post shared by Christina Aguilera (@xtina) on

Niestety zabrakło Kardashianek, które w przeszłości podgrzewały atmosferę stylizacjami więcej odkrywającymi, niż zakrywającymi. Może za rok znów się pojawią?

Kreacje gwiazd na amfAR 2019 znajdziecie w galerii.

Zobacz: Cannes 2019. Gala amfAR z udziałem gwiazd: Kendall Jenner, Dua Lipa, Elsa Hosk


Christina Aguilera – amfAR Gala Los Angeles 2019

Christina Aguilera – amfAR Gala Los Angeles 2019

Eva Longoria – amfAR Gala Los Angeles 2019

Eva Longoria – amfAR Gala Los Angeles 2019

Gwyneth Paltrow – amfAR Gala Los Angeles 2019

Gwyneth Paltrow – amfAR Gala Los Angeles 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×