Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Brytyjska rodzina królewska świętowała dziś 90. urodziny Królowej Elżbiety, wszyscy jednak skupili się na… księżnej Kate!

90. urodziny Królowej Elżbiety II


90. urodziny Królowej Elżbiety – zdjęcia rodziny królewskiej

Choć 90. urodziny królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II swoją prawdziwą datę miały półtora miesiąca wcześniej, dziś w całym kraju odbyły się oficjalne uroczystości z okazji tego wyjątkowego jubileuszu. Dzień rozpoczęła msza święta, która miała miejsce w Katedrze św. Pawła w Londynie. W świątyni zebrali się prawie wszyscy członkowie rodziny królewskiej.

Następnym elementem królewskich obchodów była parada wojskowa, w której udział wzięło ponad 1600 żołnierzy i 300 koni. Następnie goście królowej Elżbiety udali się na wystawny obiad.

Podczas całych obchodów, oczy wszystkich miejscowych i turystów były zwrócone na księżną Kate, która jak zwykle tryskała świetnym humorem. Do gustu tłumu przypadła też jej stylizacja, a w szczególności wyjątkowy kapelusz.

Klasa, skromność i wyczucie detali – tak w kilku słowach najłatwiej nam opisać wspaniały styl żony księcia Williama. Zobaczcie, kto jeszcze przybył na urodzinową uroczystość.

Zobacz też: Królowa Elżbieta II obchodzi dziś 90. urodziny, a brytyjska rodzina królewska szuka specjalisty od social media!

90. urodziny królowej Elżbiety II

90. urodziny królowej Elżbiety II

90. urodziny królowej Elżbiety II - książę Harry, księżna Kate i książę William

90. urodziny królowej Elżbiety II – książę Harry, księżna Kate i książę William

Czy podziwiasz brytyjską królową Elżbietę II?Komentarzy: 1


Gość | 12 czerwca 2016, 09:18

Królowa wygląda świetnie jak na swoje lata!


Dodaj komentarz
×