Szukaj

Brytyjska rodzina królewska świętowała dziś 90. urodziny Królowej Elżbiety, wszyscy jednak skupili się na… księżnej Kate!

90. urodziny Królowej Elżbiety II

90. urodziny Królowej Elżbiety II

90. urodziny Królowej Elżbiety – zdjęcia rodziny królewskiej

Choć 90. urodziny królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II swoją prawdziwą datę miały półtora miesiąca wcześniej, dziś w całym kraju odbyły się oficjalne uroczystości z okazji tego wyjątkowego jubileuszu. Dzień rozpoczęła msza święta, która miała miejsce w Katedrze św. Pawła w Londynie. W świątyni zebrali się prawie wszyscy członkowie rodziny królewskiej.

Następnym elementem królewskich obchodów była parada wojskowa, w której udział wzięło ponad 1600 żołnierzy i 300 koni. Następnie goście królowej Elżbiety udali się na wystawny obiad.

Podczas całych obchodów, oczy wszystkich miejscowych i turystów były zwrócone na księżną Kate, która jak zwykle tryskała świetnym humorem. Do gustu tłumu przypadła też jej stylizacja, a w szczególności wyjątkowy kapelusz.

Klasa, skromność i wyczucie detali – tak w kilku słowach najłatwiej nam opisać wspaniały styl żony księcia Williama. Zobaczcie, kto jeszcze przybył na urodzinową uroczystość.

Zobacz też: Królowa Elżbieta II obchodzi dziś 90. urodziny, a brytyjska rodzina królewska szuka specjalisty od social media!

90. urodziny królowej Elżbiety II

90. urodziny królowej Elżbiety II

90. urodziny królowej Elżbiety II - książę Harry, księżna Kate i książę William

90. urodziny królowej Elżbiety II – książę Harry, księżna Kate i książę William


Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×