Gwiazdy na premierze „365 dni: Ten dzień”: Blanka Lipińska, Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Natasza Urbańska

Gwiazdy na premierze 365 dni: Ten dzień

Gwiazdy na premierze 365 dni: Ten dzień

Premiera filmu 365 dni. Ten dzień. Gwiazdy na czerwonym dywanie. Jak zaprezentowali się Blanka Lipińska, Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone i inni?

Blanka Lipińska zdobyła popularność za sprawą pierwszej części książki 365 dniTrylogia, która reklamowana jest jako połączenie 50 twarzy Graya Ojca Chrzestnego, przedstawia losy Laury Biel, która zostaje porwana przez Włocha, szefa sycylijskiej mafii, Massimo.

Zainteresowanie powieścią było na tyle duże, że zdecydowano się ją zekranizować. Film przyciągnął do kin rekordową ilość widzów. Równie świetnie poradził sobie, kiedy trafił na platformę Netflix, gdzie wylądował na szczycie rankingów popularności w ponad 90. krajach. Fani produkcji długo czekali na kontynuację, która początkowo była zapowiadana na 12 lutego 2021 roku.

Plany te pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Niedawno jednak pokazano zwiastun filmu oraz ogłoszono, że 365 dni: Ten dzień będzie miał swoją premierę 27 kwietnia, czyli ponad rok później niż planowano. Tym razem jednak zrezygnowano z wyświetlania produkcji w kinie. Będzie ona do obejrzenia jedynie na Netflixie.

Gwiazdy na premierze 365 dni: Ten dzień

W związku z premierą drugiej części 365 dni, dzisiejszego wieczoru odbyło się uroczyste spotkanie, na które przybyło wiele gwiazd. Na zaproszenie zarówno pisarki, jak i produkcji odpowiedziało sporo cenionych nazwisk.

Na premierze pojawili się odtwórcy głównych ról – Anna-Maria Sieklucka oraz Michele Morrone. Gwiazdą wieczoru była oczywiście Blanka Lipińska, bez której nie byłoby tego wszystkiego. Pisarka dumnie prezentowała na sobie czerń. Autorka bestsellera zdecydowała się na długą suknię z golfem. Szczególną uwagę zwracają zdobienia, które znajdują się na jej ramionach.

Na wydarzeniu pojawiła się także drugoplanowa gwiazda 365 dniNatasza Urbańska. Piosenkarka zaprezentowała się w wysoko upiętej kitce, podobnej do tej, z którą kojarzona jest Ariana Grande. 44-latka postanowiła nałożyć czarną sukienkę przed kolana, która odsłaniała jej ramiona. Ciemną stylizację przełamały złote szpilki, na niebotycznie wysokiej platformie.

Na premierze 365 dni. Ten dzień pojawili się także: Ewa Kasprzyk, Oliwia Bieniuk, Klaudia El Dursi, Magdalena Pieczonka, Sylwia Nowak, Karolina Pisarek i Roger Salla, Tomasz Mandes, Maciej Kawulski, Tomasz Ciachorowski, Ada Fijał, Mariusz Brzozowski, Marcin Paprocki, Izabella Budryn, Magdalena Lamparska.

Zdjęcia w galerii.


Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA

Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA

Michele Morrone na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA

Michele Morrone na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA

Blanka Lipińska na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA

Blanka Lipińska na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×