Szukaj

Gwizdy na premierze polskiego serialu „1983”: Edyta Olszówka, Anna Czrtoryska-Niemczycka, Maciej Musiał, Renata Kaczoruk

Premiera serialu Netflixa „1983”

15 listopada miała miejsce uroczysta premiera pierwszego polskiego serialu Netflixa 1983. Produkcję zobaczymy już 30 listopada. Będzie to trzymający w napięciu thriller konspiracyjny o rzeczywistości w Polsce w 1983 roku.

W 1983 akcja łączy się z wątkiem kryminalnym, jest historia miłosna oraz  opowieść o poszukiwaniu prawdy z międzynarodowym spiskiem w tle. Serial składa się z ośmiu odcinków poświęconych najnowszej historii Polski i Europy Środkowej. Zapowiada się zatem prawdziwy hit, bowiem serial wyreżyserowały Katarzyna Adamik, Olga Chajdas, Agnieszka Holland i Agnieszka Smoczyńska.

W roli oficera śledczego zobaczymy Roberta Więckiewicza. Pojawi się także Maciej Musiał, który zagra studenta pełnego ideałów. Wśród pozostałych aktorów zobaczymy między innymi Andrzeja Chyrę, Ewę Błaszczyk oraz  Edytę Olszówkę.

Podczas dzisiejszej premiery na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy: Agnieszka Holland, Katarzyna Adamik, Edyta Olszówka, Anna Czartoryska-Niemczycka, Renata Kaczoruk, Maciej Musiał, Łukasz Jemioł, Robert Więckiewicz, Jakob Kosel.

Zdjęcia w galerii.

Gwiazdy na Tygodniu Mody w Katowicach: Natalia Siwiec, Katarzyna Sokołowska, Macademian Girl

Gwiazdy na konferencji prasowej filmu „Kogel-Mogel 3”: Anna Mucha, Mikołaj Roznerski, Maciej Zakościelny, Joanna Jarmołowicz, Ilona Łepkowska

Gwiazdy na gali Doskonałość Roku Twojego Stylu 2018: Małgorzata Foremniak, Agnieszka Grochowska, Olga Bołądź


Renata Kaczoruk - Premiera serialu 1983

Renata Kaczoruk - Premiera serialu 1983

Anna Czartoryska-Niemczycka - Premiera serialu 1983

Anna Czartoryska-Niemczycka - Premiera serialu 1983

Edyta Olszówka - premiera serialu 1983

Edyta Olszówka - premiera serialu 1983

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×