ExclusiveIlona Łepkowska wskazała aktorów, którzy nie wykorzystują pełni potencjału. Padły konkretne nazwiska, a niektóre stanowią spore zaskoczenie! [WIDEO]

Ilona Łepkowska wskazała aktorów, którzy nie wykorzystują pełni potencjału. Padły konkretne nazwiska, a niektóre stanowią spore zaskoczenie! [WIDEO]

Ilona Łepkowska
Ilona Łepkowska

02.09.2022 07:00, aktual.: 02.09.2022 15:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ilona Łepkowska zna się na kinie i produkcjach telewizyjnych, jak mało kto w naszym kraju. To ona odpowiada za sukces przebojów, takich jak: M jak miłość, Barwy Szczęścia, Na dobre i na złe, Och Karol, Kogel-Mogel, Komedia małżeńska. W ciągu wielu lat swojej kariery udało się jej wylansować wielu aktorów. Reporterka Jastrząb Post postanowiła ją więc zapytać o aktorów, którzy nie wykorzystują w pełni swojego potencjału. Co nam powiedziała?

Ilona Łepkowska o aktorach, którzy nie wykorzystują potencjału

Scenarzystka wyznała, że była świadkiem wielu nagłych "wskrzeszeń" talentu.

Wiem, że są aktorzy, którzy się dobrze zapowiadają. Czasem jest tak, że ta dobra zapowiedź nie skutkuje rozwojem tego talentu i drogi zawodowej w dobrym kierunku. Takich przypadków jest sporo. Natomiast ja jestem daleka od takich ocen, bo byłam świadkiem wielu nagłych wskrzeszeń, że nagle aktor, albo aktorka, o których wydawało się, że zapomnieliśmy, albo grał w jakiś B produkcjach, nagle gra jakąś wybitną rolę, za którą dostaje nagrodę na festiwalu w Gdyni czy gdzieś indziej i staje się rozchwytywany i bardzo popularny.

Następnie odniosła się do sytuacji ze swojego życia:

Ja miałam taką przygodę z Dorotą Kolak, która grała w moim serialu Radio Romans, potem przypomniałam sobie o niej przy okazji Barw Szczęścia, a później, nie mówię, że z mojego powodu, ale nagle zagrała kilka ról w różnych filmach i serialach, które bardzo tę aktorkę wylansowały. Teresa Lipowska przez kilka lat myślała, że jest na tej artystycznej emeryturze, kiedy dostała propozycję zagrania w M jak Miłość. Więc naprawdę bywa różnie.

Zdaniem Ilony, przyczyną wyczerpania kariery często bywa fakt, że aktor jest... wszędzie:

Czasem jest tak, że ta kariera się wyczerpuje dosyć szybko dlatego, że aktor jest wszędzie i następuje znudzenie i znużenie. Każdy z nas potrafi wymienić nazwiska takich aktorów i aktorek, którzy grali w trzech serialach jednocześnie emitowanych o tej samej porze, a jednocześnie widziano ich w komediach romantycznych.

Nasza rozmówczyni wskazała przykład Tomasza Karolaka.

Aktor, który swój potencjał rozmienił na drobne, to moim zdaniem Tomasz Karolak. To bardzo zdolny aktor. Ale ja naprawdę chciałabym go zobaczyć w jakieś roli dramatycznej, a nie w takich samych wygłupach, które już widziałam sto razy. On jest w tym bardzo dobry, bardzo jest fajnie, ja się z tego zawsze śmieje. To jest zawsze mocny punkt, nawet gdy to jest epizod. Ale ja chciałabym go zobaczyć w roli na miarę jego talentu.

Jakie jest wasze zdanie w tym temacie?

Ilona Łepkowska - premiera filmu Każdy wie lepiej
Ilona Łepkowska - premiera filmu Każdy wie lepiej
Teresa Lipowska. Telekamery 2022
Teresa Lipowska. Telekamery 2022
Dorota Kolak - premiera filmu "Zabawa Zabawa"
Dorota Kolak - premiera filmu "Zabawa Zabawa"
Tomasz Karolak – Opole 2021, zdjęcia z prób
Tomasz Karolak – Opole 2021, zdjęcia z prób
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także