Dwutygodnik Flesz zapytał Ewę Kasprzyk, ile schudła. Wynik jest dla niej imponujący, podobnie jak to, że w końcu nauczyła się tańczyć.
Przez ponad trzy miesiące ćwiczyliśmy po minimum pięć godzin dziennie, a po treningu często jeszcze miałam wieczorem spektakl. Kiedy wracałam do domu, padałam na łóżko jak nieżywa, lżejsza o kolejne kilogramy. Ostatecznie schudłam siedem.
Tak wyglądała Ewa Kasprzyk podczas ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami 3", w którym brała udział jako uczestniczka.