ExclusiveGwiazda "Top Model" otwarcie o wynagrodzeniu za udział w programie. Zdradziła, ile zarabia po zakończeniu show [WIDEO]

Gwiazda "Top Model" otwarcie o wynagrodzeniu za udział w programie. Zdradziła, ile zarabia po zakończeniu show [WIDEO]

Martyna Kaczmarek
Martyna Kaczmarek
21.01.2023 06:00

11. edycja Top Model zakończyła się zwycięstwem Klaudii Nieścior. Chociaż nie była faworytką jurorów, to zyskała ogromną sympatię widzów, którzy wygłosowali jej pierwsze miejsce. Dostała nie tylko 100 tysięcy złotych, które otrzymuje zwycięzca show, ale też została nagrodzona 10 tys. zł dla najbardziej lubianego przez fanów uczestnika.

Kolejną polubioną przez spore grono odbiorców osobą jest Martyna Kaczmarek. Modelka plus size nie dotarła do wielkiego finału, ale zwróciła na siebie uwagę wielu internautów, którzy zaczęli podglądać jej poczynania w social mediach. Jako jedna z nielicznych kobiet w show-biznesie nie krępuje się promowania naturalności. Na eventy przychodzi bez makijażu, a na Instagramie chętnie zamieszcza zdjęcia, na których pokazuje swoje kształty.

Martyna Kaczmarek o wynagrodzeniu za udział w Top Model

Reporterka Jastrząb Post zapytała Martynę o kwestie formalne związane z udziałem w Top Model. Uczestniczka show zdradziła, że nie może wypowiadać się publicznie na temat zapisów w umowie, ale zanim ją podpisała, dostała informację od bohaterów poprzednich sezonów, czego może się spodziewać:

O umowie nie możemy mówić, ale ważne jest to, żeby taką umowę przeczytać i być świadomym tego, jak taki program wygląda. Każdy uczestnik miał w głowie to, że jesteśmy 11. edycją i były osoby, które mogły się wypowiadać, bo minęła im ta umowa, więc mamy w tym momencie naprawdę bardzo dużą wiedzę na temat tego, jak ten program wygląda.

Czy dostała jakieś wynagrodzenie za udział w programie?

Takim dużym wynagrodzeniem za udział w tym programie jest czas antenowy, bo program ogląda bardzo dużo osób. Można się pokazać, można zaistnieć, można przyjść i powiedzieć, co jest dla nas ważne. To było dla mnie najważniejsze w tym.

Jak po Top Model wyglądają ceny za posty sponsorowane, które zamieszcza w sieci?

Moje stawki są podobne. Na pewno jest zainteresowanie różnorodnych reklamodawców. To jest super. Ale stawki dalej mam na takim poziomie, na jakim były przed programem, a miałam dobre stawki, bo jestem z wykształcenia marketingowcem i robiłam to zawodowo. Zanim zaczęłam robić to jako influencerka, robiłam to jako menagerka. Więc trochę znam się na tym fachu z dwóch stron. Teraz cenię sobie to, że mam różne możliwości, wsparcie TVN-u. Staram się wykorzystać te 5 minut. Ale też wykorzystywać platformę, którą dostałam, bo udało nam się nagrać odcinki podcastu z którego środki od sponsorów przekazuje na roczną terapię dla dziewczyny z zaburzeniami odżywiania. Staram się wykorzystać to dobrze i trochę się tym dzielić.

Jak ocenia karierę zwyciężczyni Top Model – Klaudii Nieścior?

Myślę, że Klaudia radzi sobie fantastycznie i w świetny sposób wykorzystuje ten czas, który ma po programie. Angażuje się w różne inicjatywy społeczne. Cieszę się, że Klaudia spełnia swoje marzenie, bo jak rozmawiałam z nią na planie programu, to mówiła, że jej marzeniem jest przeprowadzka do Warszawy i ułożenie sobie tutaj życia. Więc mam nadzieję, że ułoży sobie życie swoich marzeń i trzymam za to kciuki.

My również trzymamy kciuki za Klaudię.

Martyna Kaczmarek z Top Model - Niebezpieczni dżentelmeni
Martyna Kaczmarek z Top Model - Niebezpieczni dżentelmeni
Martyna Kaczmarek – pokaz Dawida Wolińskiego 2022
Martyna Kaczmarek – pokaz Dawida Wolińskiego 2022
Martyna Kaczmarek - premiera filmu Apokawixa
Martyna Kaczmarek - premiera filmu Apokawixa
Martyna Kaczmarek z Top Model po metamorfozie
Martyna Kaczmarek z Top Model po metamorfozie
Martyna Kaczmarek z Top Model przed metamorfozą
Martyna Kaczmarek z Top Model przed metamorfozą
Martyna Kaczmarek z Top Model - Niebezpieczni dżentelmeni
Martyna Kaczmarek z Top Model - Niebezpieczni dżentelmeni
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także