NewsyDzisiaj urodziny Marty Grycan! Czekała na nią królewska impreza w stylu zaręczyn Mariny i Wojciecha Szczęsnego

Dzisiaj urodziny Marty Grycan! Czekała na nią królewska impreza w stylu zaręczyn Mariny i Wojciecha Szczęsnego

Marta Grycan ma urodziny
Marta Grycan ma urodziny
Ewelina Buchnajzer
17.09.2015 13:18, aktualizacja: 17.09.2015 13:34

Rodzina Grycanów przez ostatnie kilkanaście dni odpoczywała na Jamajce. Każdego dnia na Instagram wrzucała zdjęcia z wczasów i chwaliła niesamowitymi stylizacjami.

Tuż po powrocie polskie Kardashianki znowu miały okazję do świętowania. Tym razem powodem były urodziny najstarszej z rodu - Marty Grycan. Celebrytka kończy dziś 43 lata. Jej córka, Victoria wyprawiła jej imprezę - udekorowała dom i przygotowała tort. W willi milionerki pojawił się wystrój podobny do tego, który Wojciech Szczęsny przygotował ostatnio na urodziny Mariny (zobacz).

Wieczorem czekała na rodzinę impreza w iście luksusowym stylu. Marta z córką zrobiły sobie zdjęcie, na którym pozują w...koronach! Victoria pod fotografią zamieściła wzruszający wpis:

Wszystkiego najlepszego dla mojej miłości! Na całym świecie nie poznam tak wspaniałej osoby, jak ty. Jesteś jasnym światłem w naszej rodzinie i zawsze przynosisz miłość, śmiech i radość. Jestem dumna, że jestem twoją córką! W całym moim życiu nie mogłam sobie wyobrazić, że mogłabym mieć lepszą mamę. Kocham Cię! - napisała pod zdjęciem.

Jastrząb Post dołącza się do życzeń!

43. urodziny Marty Grycan
43. urodziny Marty Grycan
43. urodziny Marty Grycan
43. urodziny Marty Grycan
43. urodziny Marty Grycan
43. urodziny Marty Grycan
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także