ModaStylizacja Ani Lewandowskiej z pokazu Louis Vuitton jest warta fortunę! Sama torebka to koszt 27 tys. zł

Stylizacja Ani Lewandowskiej z pokazu Louis Vuitton jest warta fortunę! Sama torebka to koszt 27 tys. zł

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Magda Kwiatkowska
08.03.2022 20:40, aktualizacja: 08.03.2022 22:20

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Przez lata pracowała na swój sukces i stopniowo wspinała się po szczeblach kariery. Zaczynała od organizowania wyzwań i motywowania kobiet do zmiany dotychczasowego trybu życia. Nieco później stworzyła własną aplikację treningową. Chcąc zaserwować swoich klientkom kompleksowe usługi, zdecydowała się wprowadzić do oferty catering dietetyczny oraz zdrowe przekąski, którymi będą mogły zajadać bez obaw o swoją wagę.

Lewandowska na przestrzeni lat udowodniła, że nie zawsze robienie kariery jest równoznaczne z utratą życia prywatnego. Od kilku lat jest żoną Roberta Lewandowskiego, z którym doczekała się dwóch córek: KlaryLaury. Mimo że ma wiele zobowiązań zawodowych, zawsze znajduje dla nich czas.

Trenerka niemal zawsze towarzyszy mężowi podczas publicznych wystąpień oraz chętnie pokazuje się z nim na branżowych imprezach. Ostatnio razem wybrali się do Paryża na pokaz marki OFF White. Kilka dni później Ania sama brylowała na paryskich salonach.

Ile kosztowała stylizacja Anny Lewandowskiego na pokaz Louis Vuitton?

Lewandowska słynie ze swojego zamiłowania do mody. Najczęściej wybiera odzież luksusowych marek, z których tworzy spójne stylizacje. Czasami jednak może liczyć na doradztwo profesjonalistów.

Trenerka jako jedna z nielicznych doczekała się zaproszenia na pokaz Louis Vuitton w Paryżu. Jak udało się ustalić Jastrząb Post, przedstawiciele marki zaprosili ją do swojego butiku, w którym zaproponowali jej kilka produktów.

Zaprosili ją do swojego atelier, gdzie zaproponowali jej kilka stylizacji. Dobrali taką, w której czuła się i wyglądała najpiękniej. Takie wyróżnienie spotkało zaledwie kilka zaproszonych gwiazd na pokaz marki. To dowód wielkiego uznania dla Ani, która zaznaczyła, że swój strój chce uzupełnić wstążką w kolorach ukraińskiej flagi. W tym trudnym czasie wspiera i solidaryzuje się z Ukraińcami – mówi źródło Jastrząb Post.

Na wydarzeniu prezentowała się wprost fenomenalnie, jednakże cena ubrań i dodatków, które miała na sobie, zwalają z nóg. Każdy element pochodził z kolekcji wiosna/lato 2022 francuskiego domu mody. Sam prążkowany top kosztował 5 tysięcy złotych, a za jeansy z szerokimi nogawkami i monogramem trzeba zapłacić 5900 zł. Na stopach miała szpilki Mansion warte 6600 złotych. Elegancka marynarka (model Spencer) kosztuje 22 700 zł.

W całej stylizacji najtańsze były złote kolczyki (2700 zł). Włos na głowie się jeży, gdy uświadomimy sobie, że niewielka torebka, model Capucines Mini, kosztowała aż 27 500 złotych.

Powiało luksusem. Zapłacilibyście ok. 70 tysięcy złotych za stylizację na jeden wieczór?

  • Anna Lewandowska - Paris Fashion Week 2022
  • Anna Lewandowska - Paris Fashion Week 2022
  • Anna Lewandowska
  • Anna Lewandowska
  • Anna Lewandowska
  • Anna Lewandowska
  • Anna Lewandowska - Paris Fashion Week 2022
[1/7] Anna Lewandowska - Paris Fashion Week 2022
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także