NewsyRewolucja w życiu Igora Herbuta. To on wywrócił jego świat do góry nogami. Wzruszające

Rewolucja w życiu Igora Herbuta. To on wywrócił jego świat do góry nogami. Wzruszające

Igor Herbut - syn
Igor Herbut - syn
Adam Streb

04.12.2019 17:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Igor Herbut otwiera nowy rozdział swojej kariery. Nie tylko dlatego, że porzuca zespół i zaczyna działalność solową, ale przede wszystkim dlatego, że urodził mu się syn i zmienił spojrzenie artysty na świat. Przyjście na świat Kaia było główną inspiracją do powstania najnowszego singla Herbuta.

W lipcu urodził się mój syn. Ma na imię Kai. Rozjaśnił moje życie. O tym śpiewam. O tym chciałbym opowiedzieć. Moje życie stało się lepsze. Chciałbym teraz, za pośrednictwem muzyki, przekazać innym choć trochę tej miłości, którą otrzymałem. Bo ja tylko to potrafię. Tylko pisać i śpiewać - mówi Igor Herbut.
IGOR HERBUT
IGOR HERBUT

Syn Igora Herbuta wpłynął nie tylko na muzykę, ale też na klip

Koncepcja klipu powstała w domu Igora.  Zainspirowały go przepiękne ręcznie robione mobile /ruchome zabawki dla dzieci/, które młodzi rodzice zamówili dla syna i z miłością obserwują, jak malec wodzi za nimi oczami.

Wykonała je na nasze zamówienie Gabriela Daszczyk wyjątkowa osoba, która uświadomiła mi, jak świat od pierwszych dni życia postrzega swoimi młodziutkimi zmysłami mój syn.  To bardzo fascynujące i inspirujące, jak bardzo możemy wspierać rozwój dziecka tym, jak spędzamy z nim czas. Mógłbym o tym opowiadać godzinami - mówi Igor.
Igor Herbut
Igor Herbut

Wzruszające wyznanie Igora Herbuta jako ojca

"Jasny” to pierwszy utwór zapowiadający solowy album Igora Herbuta.

Wszystkie moje utwory są w pewien sposób o miłości, ale jeszcze nigdy nie napisałem o takiej miłości, jak ta.Dla Kaia. Kocham Cię, tata - napisał Igor Herbut na Instagramie w dniu premiery piosenki.

Igor Herbut zdecydował się na karierę solową. Po 7 latach współpracy z grupą LemON wyruszył na trasę sam akompaniując sobie jedynie na pianinie. Popyt na te koncerty był tak duży, że bilety rozeszły się jak świeże bułeczki. Igor ma spore grono fanów, którzy bardzo czekają na jego twórczość. Po dwóch tygodniach od premiery klipu, utwór Jasny został odtworzony na YT już blisko pół miliona razy.

  • Igor Herbut nowy singiel
  • Igor Herbut i Małgorzata Dec - Instagram
  • Igor Herbut i Małgorzata Dec - Instagram
  • Igor Herbut i Małgorzata Dec - Instagram
  • Igor Herbut - 56 KFF w Opolu
  • Igor Herbut i Małgorzata Dec w ciąży
  • Igor Herbut pokaz Roberta Kupisza, fot. ONS
  • Igor Herbut syn
[1/8] Igor Herbut nowy singiel
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także