NewsyIda Nowakowska opowiedziała o bracie Małgosi Rozenek. Zdaje się, że przystojny Misha zawrócił jej w głowie

Ida Nowakowska opowiedziała o bracie Małgosi Rozenek. Zdaje się, że przystojny Misha zawrócił jej w głowie

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska
Krystyna Miśkiewicz
07.07.2021 09:00, aktualizacja: 07.07.2021 16:21

Program You Can Dance przez niemal dekadę był największym hitem stacji TVN. W 2016 roku taneczne show definitywnie zakończyło tam swoją emisję. Przez te wszystkie lata przyciągało przed telewizory sporą liczbę widzów i cieszyło się dużą oglądalnością. Dla wielu z uczestników stało się prawdziwą furtką do sławy. Wielu z nich na stałe znalazła miejsce w show-biznesie. Najlepszym przykładem na to, zdecydowanie jest Ida Nowakowska. Sama zadebiutowała na ekranie jako jedna z tancerek i walczyła o zwycięstwo w show, a później zasiadła w jury. Teraz jest jedną z największych gwiazd w show-biznesie i rozchwytywaną prezenterką.

Ida już od jakiegoś czasu związana jest z Telewizją Publiczną. Prezenterka zdecydowanie nie może narzekać na brak kolejnych propozycji ze strony pracodawcy. Regularnie pojawia się w Pytaniu na śniadanie, była jurorką w Dance Dance Dance, prowadzącą The Voice Kids. Teraz pojawiła się jako gospodyni w programie You Can Dance- Nowa Generacja, który wrócił na antenę. Tym razem jednak format wyemituje Telewizja Polska.

Ida Nowakowska o bracie Małgorzaty Rozenek

Nadawca publiczny po sukcesie Dance Dance Dance w jesiennej ramówce postawi na kolejny taneczny format. You Can Dance-Nowa Generacja to nowa odsłona dobrze znanego show. Tym razem jednak swoje umiejętności na parkiecie zaprezentują dzieci w wieku od 9 do 13 lat. W obsadzie programu nie zabraknie znanych nazwisk. Już teraz rozpoczęły się catingi, które prowadzi Ida Nowakowska. W jury zasiedli: Agustin Egurrola, Klaudia Antos i Misha Kostrzewski.

To ostatni z wymienionych wzbudził wśród fanów spore zainteresowanie. Jest to rodzony brat Małgorzaty Rozenek, która jest jedną z największych gwiazd w show-biznesie. Przystojny tancerz z miejsca podbił serca fanek, które szybko określiły go mianem polskiego Brada Pitta. Co na temat Mishy myśli Ida Nowakowska? Wszystko zdradziła w rozmowie z portalem Pudelek.

Od pierwszego wejrzenia bardzo się polubiliśmy. Mamy wspólny background, bo skończyliśmy tę samą szkołę - jedną z pięciu profesjonalnych szkół baletowych w Polsce. Mieliśmy nawet tych samych nauczycieli. Ten elitarny świat tańca estradowego jest bardzo mały, więc mamy wspólnych znajomych. Poza tym mamy takie samo poczucie humoru. On jest taki fajny, taki normalny, tak fajnie mówi po polsku z francuskim akcentem - zdradziła Ida.

Trzeba przyznać, że rzeczywiście juror i prezenterka mają ze sobą wiele wspólnego. Jak widać, Misha zachwycił nie tylko fanki, ale także pozostałych członków obsady show.

Ida Nowakowska - You Can Dance. Nowa generacja
Ida Nowakowska - You Can Dance. Nowa generacja
Misha Kostrzewski- You Can Dance  - nowa generacja
Misha Kostrzewski- You Can Dance - nowa generacja
Michał Kostrzewski, Agustin Egurrola, Klaudia Antos - You Can Dance - nowa generacja
Michał Kostrzewski, Agustin Egurrola, Klaudia Antos - You Can Dance - nowa generacja
Ida Nowakowska - You Can Dance. Nowa generacja
Ida Nowakowska - You Can Dance. Nowa generacja
Ida Nowakowska - You Can Dance  - nowa generacja
Ida Nowakowska - You Can Dance - nowa generacja
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także