NewsyPoruszające zdjęcie Idy Nowakowskiej na grobie ojca podbija sieć: "Z tatą w sercu przez całe życie"

Poruszające zdjęcie Idy Nowakowskiej na grobie ojca podbija sieć: "Z tatą w sercu przez całe życie"

Ida Nowakowska poruszające zdjęcie ojca
Ida Nowakowska poruszające zdjęcie ojca
Tila Nowak

25.06.2019 13:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ida Nowakowska wielokrotnie pokazała, że jest wrażliwą i delikatną kobietą. Nikt jednak nie przypuszczał, że jej najnowszy post na Instagramie wyciśnie z fanów tyle łez! to nieprawdopodobne jakim uczuciem darzyła swojego ojca, który odszedł z tego świata w 2014 roku. Marek Nowakowski zawsze wspierał swoją córkę i pomagał jej spełniać marzenia. Teraz łaskawym wzrokiem patrzy na nią z góry i kibicuje jej, gdy ta wspina się na kolejne szczeble kariery i zaskarbia sobie coraz większą sympatię widzów .

Jej najnowszy wpis na Instagramie to prawdziwy wyciskacz łez. Tancerka niejednokrotnie pokazała, że życie ludzkie jest najcenniejszą rzeczą, jaką możemy otrzymać będąc na ziemi. Postanowiła spędzić Dzień Ojca w wyjątkowy sposób. Nikt nie spodziewał się, że ten wpis wywoła tak ogromne poruszenie wśród fanów.

Ida jest córką wybitnego polskiego pisarza Marka Nowakowskiego. Niestety mistrz pióra zmarł po wieloletniej walce z chorobą, przeżywszy 79 lat. Jego ciało spoczywa na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach, gdzie często odwiedza go córka.

Idę Nowakowską i jej ojca łączyły bardzo silnie więzi. Tata wielokrotnie służył jej dobrą radą, cieszył się z jej sukcesów, czy pocieszał po porażce – choć było ich niewiele. W tym ważnym dniu, który jest zwieńczeniem starań wszystkich ojców nie mogło jej zabraknąć przy grobie ukochanego taty. Na Instagramie opublikowała wzruszający wpis, który jest najbardziej poruszającą rzeczą, jaką dziś zobaczycie w Internecie:

Dzień Ojca kończę modlitwą. Z Tatą w sercu przez życie – napisała pod postem.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy nie mogą uwierzyć własnym oczom. Nie zabrakło wyniosłych słów chwalących tancerkę, ale i tych, którzy nawet w tak ważnym dniu krytykowali artystkę za formę w jakią wyraziła swoją miłość do ojca. Uważamy, że każdy ma prawo tęsknić za zmarłymi na swój własny sposób, a szerzenie nienawiści jest wręcz niedopuszczalne!

  • Ida Nowakowska na grobie ojca
  • Marek Nowakowski książka
  • Ida Nowakowska - Instagram
  • 14-02-2019 Warszawa

Wiosenna ramowka TVP fot. P.Kibitlewski

 fot. P.Kibitlewski/ONS
  • Ida Nowakowska - Instagram
  • Ida Nowakowska – Wielka Gala Gwiazd 2019
  • Ida Nowakowska oraz Izabella Krzan  – wakacyjna trasa Dwójki 2018, Zamość
[1/7] Ida Nowakowska na grobie ojca
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także