ExclusiveTYLKO U NAS! Ida Nowakowska - mamy jej zdjęcia ze ślubu. W sukni ślubnej wyglądała jak księżniczka. Opowiedziała nam też o mężu Jacku Herndonie. Zobaczcie całą rozmowę

TYLKO U NAS! Ida Nowakowska - mamy jej zdjęcia ze ślubu. W sukni ślubnej wyglądała jak księżniczka. Opowiedziała nam też o mężu Jacku Herndonie. Zobaczcie całą rozmowę

Ślub Idy Nowakowskiej  zdjęcia fot. jastrząb post exclusive/ archiwum prywatne Idy Nowakowskiej
Ślub Idy Nowakowskiej zdjęcia fot. jastrząb post exclusive/ archiwum prywatne Idy Nowakowskiej
Milena Majek
02.05.2016 09:00, aktualizacja: 05.05.2016 10:32

Ida Nowakowska sześć lat temu wzięła udział w pierwszej edycji programu You Can Dance. Brak wygranej nie podciął jej skrzydeł. Wręcz przeciwnie. Idę zmotywowano tylko do większej pracy nad swoimi umiejętnościami. Nowakowska wyjechała do USA i to właśnie za oceanem poznała miłość swojego życia, męża Jacka Herndona.

Wiosną 2016 Ida Nowakowska powróciła do You Can Dance. W 9. edycji show ocenia talent uczestników ponieważ zasiadła w jury.

Okazuje się, że Ida w czerwcu 2015 roku wyszła za mąż za Amerykanina Jacka Herndona. Na uroczystości pojawiło się 150 osób. Nie obyło się również bez wpadek. W sukni pękło ramiączko, a catering skończył się o 1 w nocy. To jednak nie przeszkodziło w dobrej zabawie.

Ida zdradziła, że z mężem poznali się na pierwszym roku studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim. Studiowali razem aktorstwo. Wspólnie tworzyli sztukę i tak się zaprzyjaźnili. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Dwa lata trwało, nim się w sobie zakochali. Jack oświadczył się Idzie w Warszawie.

Ida Nowakowska o ślubie i mężu

Nowakowska pojawi się wkrótce na okładce Cosmopolitan, jedna znalazła czas na to, aby udzielić krótkiego wywiadu. W rozmowie dla Dzień Dobry TVN Ida opowiedziała szczegóły związane ze ślubem.

Moja suknia ślubna była biała. Wszystko było tradycyjne. Suknia schodziła w dół w księżniczkę a'la syrenkę. Welon był długi i tren także. Miałam cztery kuzyneczki męża, które nosiły moją suknię. Ślub braliśmy w Los Angeles w parafii polskiej. Ślub pełną parą wszystko było z Bogiem. Ślub był w połowie po angielsku i po polsku. Mąż śmiał się, że jak składał przysięgę po polsku to ksiądz mówił po polsku więc mąż nie rozumiał. Ja wszystko zrozumiałam.

Ida przyznała też przy okazji, że ma kilka kompleksów

Mam umięśnione nogi to mój kompleks. Luz, jakoś żyję z nimi. Mam już męża więc wszystko załatwione ze ktoś mnie kocha przynajmniej. Ja wszystko widzę w sobie. Wiem ze nie jestem perfekcyjna - mówi

Jurorka wyznała też, że ma w mężu oparcie. Mogą liczyć na wzajemne porady.

On zawsze pyta mnie o wszystkie porady. Liczy się z moim zdaniem. Lubię to i zależy mi na tym by się liczył. Tak jest też w drugą stronę. On lubi mnie raczej w jasnych sukienkach - dodała

A w naszej galerii zobaczycie wyjątkowe zdjęcia ze ślubu Idy Nowakowskiej i Jacka Herndona.

Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl

Ida Nowakowska - Wszystko Gra z Martini
Ida Nowakowska - Wszystko Gra z Martini
Kim jest Jack Herndon mąż Idy Nowakowskiej?
Kim jest Jack Herndon mąż Idy Nowakowskiej?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także