ExclusiveHotel Paradise: TVN tego nie pokazał. Tak Adam potraktował Martynę w wielkim finale

Hotel Paradise: TVN tego nie pokazał. Tak Adam potraktował Martynę w wielkim finale

Hotel Paradise: Martyna o relacji z Adamem
Hotel Paradise: Martyna o relacji z Adamem

28.04.2020 23:20, aktual.: 29.04.2020 07:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hotel Paradise od samego początku wzbudzał mnóstwo emocji i sporo kontrowersji. W końcu na rajskiej wyspie, jaką jest Bali, łatwo jest oddać się chwili zapomnienia i zapomnieć o otaczających kamerach. Nic więc dziwnego, że w tak romantycznych okolicznościach Martyna Kondratowicz i Adam wyjątkowo się do siebie zbliżyli. Para spędziła razem romantyczną noc.

Martyna co prawda zarzekała się, że ma swoje sztywne zasady, których nigdy nie łamie, ale tym razem emocje wzięły górę. Widzowie mogli zobaczyć kilka pełnych namiętności scen z udziałem finalistów reality-show TVN-u.

Hotel Paradise: Martyna o relacji z Adamem po programie

Czy dziś Martyna żałuje tego, co wydarzyło się na rajskiej wyspie i czy Adam, z którym spędziła noc, w ogóle jest w jej typie?

Bardzo długo nad tym myślałam po powrocie. Szczerze mówiąc myślę, że nie jest. Dlatego, że ja zawsze zwracam uwagę na wyższych mężczyzn i z wyglądu Adam nie był mężczyzną w moim typie. Ale to, że byliśmy zamknięci na drugim końcu świata, bez kontaktu ze znajomymi, bez telefonów, to jednak coś tam w głowie potrafi namieszać. W programie Adam prawdomównością i szczerością nie grzeszył. Ale nie mogę go ocenić jako człowieka, bo nie mam z nim kontaktu w życiu normalnym i codziennym. Na program myślę, że on przyjął strategię manipulatora, kogoś, kto nie jest do końca szczery, natomiast nie wiem, jaki jest w życiu codziennym. To był pierwszy i ostatni mężczyzna, przez którego płakałam.
Martyna i Adam – Hotel Paradise
Martyna i Adam – Hotel Paradise

Mimo że wspólna noc zapowiadała się ciekawym wstępem do ogromnego uczucia, rzeczywistość dla Martyny okazała się wyjątkowo brutalna. Adam ostatecznie do swojej pary wybrał Violę, na której, jak sam twierdził, najbardziej mu zależało. Co na to Kondratowicz?

Adamowi podobała się Viola i doszedł do wniosku, że z nią będzie w stanie ułożyć sobie lepszą przyszłość, niż ze mną. Tu była kwestia po stronie Adama, to on zadecydował, że nie byliśmy razem. Nie żałuje tego, co zaszło pomiędzy mną, a Adamem bo ja wtedy kierowałam się sercem. Nie mam sobie nic do zarzucenia, właśnie dlatego, że ja postępowałam cały czas w zgodzie ze sobą i nie mam czego żałować. Mogę najwyżej wyciągnąć wnioski, ale na pewno nie będę płakać po nocach z tego powodu, że coś tam się wydarzyło. Myślę, że wszystko jest po coś. Viola nie była szczęśliwa, gdy dowiedziała się o tym, co zaszło pomiędzy mną a Adamem. Ale powiedziała mi, że fajnie, że jej o tym powiedziałam. Bo też wolałam, aby uczestnicy i Viola dowiedzieli się ode mnie, a nie z programu. Więc pierwszą osobą, której to powiedziałam, była właśnie ona. Gdy uczestnicy dowiedzieli się, że doszło do zbliżenia pomiędzy mną, a Adamem byli zdziwieni. Poskładało im się to, co zrobił Adam. Fakt, że odszedł do Violi zadziałał na jego niekorzyść. Wszyscy opowiedzieli się po mojej stronie.

Choć Adam przeprosił Martynę za swoją niewierność, to ona nie widzi szans na to, aby kiedykolwiek byli razem. Widzowie Hotelu Paradise nie zobaczyli jednej z najpiękniejszych scen.

Adam przeprosił mnie podczas finału, tylko tego nie pokazano. Przeprosił mnie, że nie powiedział mi o Violi. Przyjęłam te przeprosiny. Nie żywię urazy do ludzi. Bo to jest dla mnie złe i to ja w sobie nazbieram te negatywne emocje, a tego nie chcę. Stało się, wyciągnęliśmy wnioski i żyjemy dalej. Adama w tym życiu nie widzę u swojego boku. Też nie jest to człowiek, z którym mogłabym być. Więc to nie zależy od jego przeprosin, czy tego, jaki jest. Myślę, że bardzo się od siebie różnimy. Na razie skupiam się na karierze. Może ktoś na horyzoncie jest, może nie, ale na pewno teraz praca jest dla mnie bardzo absorbująca i niezwykle ważna.

Co w takim razie z Violą? Czy Martyna ma do niej żal, że to właśnie do niej odszedł Adam?

Nie czułam żadnej złości do Violi. Myślę, że to też było widać w programie, jak się zachowywałam i utrzymywałam z nią kontakt. Ja też nie jestem kobietą, która będzie płakać za facetem, który odszedł do innej dziewczyny. Na szczęście też w życiu nie miałam takich sytuacji i mam nadzieję, że nie będę miała. Natomiast Wiola nie jest osobą, która mnie skrzywdziła. Wydaje mi się, że Viola i Adam nie są razem. Mam takie info sprzed tygodnia.

Całość rozmowy w materiale wideo:

Zapis całej rozmowy live z Martyną Kondratowicz:

  • Martyna i Adam – Hotel Paradise
  • Adam – Hotel Paradise
  • Martyna Kondratowicz
  • Martyna i Adam – Hotel Paradise
  • Pary finałowe Hotel Paradise
  • Kto wygrał Hotel Paradise
  • Martyna Kondratowicz
[1/7] Martyna i Adam – Hotel Paradise
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także