ExclusiveHotel Paradise. Magda o relacjach z Łukaszem: "Po programie jest innym facetem". Co się w nim zmieniło?

Hotel Paradise. Magda o relacjach z Łukaszem: "Po programie jest innym facetem". Co się w nim zmieniło?

Magda Jankowska, Łukasz Karpiński
Magda Jankowska, Łukasz Karpiński

25.11.2020 17:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hotel Paradise zakończył się wygraną Aty i Arutra. Para w finale pokonała Sonię i Łukasza. O wyniku zdecydowali pozostali, wyeliminowani z programu uczestnicy, którzy w decydującym momencie opowiadali się po stronie swoich faworytów. Wiadomo już, że żadna z finałowych par nie stworzy związku. Łączy ich co najwyżej przyjaźń. Jasna deklaracja z obu stron sprawiła, że internauci zaczęli spekulować, kto z kim ewentualnie mógłby być parą.

W wielu komentarzach łączono Łukasza z Magdą Jankowską. 25-latka zdradziła nam, czy widzi siebie u boku laureata drugiego miejsca.

Magda Jankowska i Łukasz Karpiński są parą?

Magda i Łukasz w programie wielokrotnie próbowali sobie udowodnić, kto tu rządzi. Walczyli o uznanie kontrkandydatów, jak tylko mogli i sprawiali wrażenie, jakby nie przepadali za sobą. Wszystko zmieniło się, gdy wrócili do Polski. Zaczęli częściej ze sobą rozmawiać i udało się im znaleźć nić porozumienia.

Internauci zaczęli spekulować, że Łukasz i Magda mają się ku sobie. Czy fani słusznie przewidują miłość? O to zapytaliśmy samą zainteresowaną. Jankowska zdradziła, że Karpiński przeszedł sporą przemianę po zakończeniu Hotelu Paradise, ale nie widzi się u jego boku:

Jeżeli chodzi o Łukasza to tutaj jest dziwna sprawa. W programie nam nie wyszło. Kłóciliśmy się. Łukasz był wtedy nie do zniesienia. Po programie Łukasz jest zupełnie innym facetem. Ma tę dobrą stronę. Nie mogę powiedzieć, że Łukasza nie lubię i nie lubię z nim rozmawiać. Czy będzie z tego związek? Raczej nie. Bardziej Łukasz jest dla mnie ziomkiem i bardzo go lubię.

Zupełnie inaczej wygląda relacja Magdy z Sonią:

Na dzień dzisiejszy nie mamy jakiegoś bliskiego kontaktu, ale mam nadzieję, że obie mamy o sobie dobre zdanie i nie będziemy na wywiadach czy we wpisach sobie dogryzać. Życzę Soni wszystkiego dobrego. Jest to młoda dziewczyna i ja widzę w niej taka młodszą siostrę. Trzeba jej doradzić, pomóc, jest mniej doświadczona. Także Soni też życzę wszystkiego najlepszego.

Myślicie, że Magda i Łukasz stanowiliby zgraną parę?

Łukasz i Sonia – finał Hotelu Paradise 2
Łukasz i Sonia – finał Hotelu Paradise 2
Magda Jankowska z Hotelu Paradise
Magda Jankowska z Hotelu Paradise
Magda Jankowska wystąpi w drugiej edycji Hotel Paradise
Magda Jankowska wystąpi w drugiej edycji Hotel Paradise
Łukasz Karpiński
Łukasz Karpiński
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także